Kipriotis Panorama Hotel & Suites

Hotel
5 stjerner
tir. 4.8
-
ons. 5.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
889 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Kipriotis Panorama Hotel & Suites

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Kipriotis Panorama Hotel & Suites, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 28. juli 2026.
tir. 4.8
-
ons. 5.8
Opholdstype
Bookinglink
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Kipriotis Panorama Hotel & Suites

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Kipriotis Panorama Hotel & Suites for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 28. juli 2026.

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+30 224 205 7000

Fordele og faciliteter på Kipriotis Panorama Hotel & Suites

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Kipriotis Panorama Hotel & Suites, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Indendørs pool
  • Fitnesscenter
  • Kaffemaskine
  • Børnepool
  • Hårtørrer
  • Døgnåben reception
  • Gavebutik
  • Aircondition
  • Cykeludlejning
  • Fiskeri

Generelt

  • Balkon
  • Hårtørrer
  • Badehåndklæder
  • Keddel
  • Gavebutik
  • Elevator
  • Aircondition
  • Kaffemaskine
  • Skrivebord
  • Hjemmesko
  • Morgenkåbe
  • Børnepool
  • Indendørs pool
  • Have
  • Døgnåben reception
  • Rygeområde

Aktiviteter

  • Fitnesshold
  • Fitnesscenter
  • Ridning
  • Cykeludlejning
  • Fiskeri
  • Shopping
  • Biliard
  • Windsurfing
  • Fodboldbord

Tjenester

  • Daglig rengøring
Vis alle 26 faciliteter

Anmeldelser af Kipriotis Panorama Hotel & Suites

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Kipriotis Panorama Hotel & Suites har haft. Rejsende har lavet 150 anmeldelser af Kipriotis Panorama Hotel & Suites til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 28. juli 2026.
7,3
God150 verificerede bedømmelser
7,4Venner
7,5Par
6,8Familier
5,9Solorejsende
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner Kipriotis Panorama Hotel & Suites

Find andre ejendomme i Kos, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Kipriotis Panorama Hotel & Suites. Der er i alt 689 hoteller for rejsende i Kos. Prisdata blev senest opdateret den 28. juli 2026.

Udforsk Kos

Kipriotis Panorama Hotel & Suites ligger på Georgiou Papandreou Street i kvarteret i Kos. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 28. juli 2026.

De mest populære seværdigheder

Tree of Hippocrates

8 min. kørsel

4,5 km

Neratzia Castle

8 min. kørsel

4,5 km

Ancient Agora

9 min. kørsel

5,1 km

Church of Agia Paraskevi

10 min. kørsel

5,1 km

Roman Odeon Amphitheater

9 min. kørsel

5,1 km

Tree of Hippocrates

8 min. kørsel

4,5 km

Neratzia Castle

8 min. kørsel

4,5 km

Ancient Agora

9 min. kørsel

5,1 km

Church of Agia Paraskevi

10 min. kørsel

5,1 km

Roman Odeon Amphitheater

9 min. kørsel

5,1 km

Udlejningsbiler

53 kr. dagligt gennemsnit

Nærmeste lufthavne

Kos Lufthavn

39 min. kørsel

29,1 km

Kos Lufthavn

39 min. kørsel

29,1 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Kipriotis Panorama Hotel & Suites

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Kipriotis Panorama Hotel & Suites. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 28. juli 2026.

  • Er priserne på Kipriotis Panorama Hotel & Suites sammenlignelige med 5-stjernede hoteller i Kos?

    Prisen pr. nat på Kipriotis Panorama Hotel & Suites vil generelt være 34% billigere end gennemsnitsprisen på et 5-stjernet hotel i Kos. Når du bor på Kipriotis Panorama Hotel & Suites, bør du være forberedt på at skulle betale omkring 1.947 kr./nat, hvilket anses for at være et godt tilbud i Kos for et 5-stjernet hotel.

  • Hvor tæt er Kipriotis Panorama Hotel & Suites på den nærmeste lufthavn, Kos Lufthavn?

    37,3 km væk ligger Kos Lufthavn, som er den lufthavn, der er tættest på Kipriotis Panorama Hotel & Suites. Det tager i gennemsnit 0 t. 28 min. at køre fra Kipriotis Panorama Hotel & Suites is Kos Lufthavn. Det er en god idé at undersøge trafikken mellem hotellet og lufthavnen.

  • Hvordan kommer gæsterne bedst fra Kos Lufthavn til Kipriotis Panorama Hotel & Suites?

    Sammenkørselsapps og taxaer er stadig en meget almindelig løsning for gæster på Kipriotis Panorama Hotel & Suites. Det er ofte den billigste transportløsning, når du besøger Kos.

  • Er der en pool på Kipriotis Panorama Hotel & Suites?*

    Ja. Mange, der tager til Kos, leder efter et hotel med pool. Kipriotis Panorama Hotel & Suites har en pool på stedet, som hotelgæsterne kan bruge, men du bør vide, at hoteller normalt har regler angående brug af poolen.

  • Hvad er telefonnummeret til Kipriotis Panorama Hotel & Suites?

    Hvis du har spørgsmål om Kipriotis Panorama Hotel & Suites og din reservation, kan du kontakte receptionen direkte på +30 224 205 7000.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Kipriotis Panorama Hotel & Suites?

    Der er et fitnesscenter på hotellet, som kan benyttes af gæsterne på Kipriotis Panorama Hotel & Suites. De fleste hoteller har ikke et døgnåbent fitnesscenter, så sørg for at spørge receptionen om åbningstider og tilgængelighed.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Kipriotis Panorama Hotel & Suites?

    12:00 er tidspunktet for at tjekke ud på Kipriotis Panorama Hotel & Suites. Sen udtjekning kan være muligt, men skal arrangeres med hotellet.

  • Hvor meget koster det at bo på Kipriotis Panorama Hotel & Suites, Kos?

    Kipriotis Panorama Hotel & Suites værelsespriserne afhænger af dine valgte datoer, værelsestype og tilgængelighed. Gennemsnitsprisen senest fundet er 1.947 kr./per nat, og de bedste tilbud starter fra 866 kr./per nat. For at se tilgængelige tilbud, tast dine datoerind i formlen ovenfor.

  • Hvilken er den billigste dag at tjekke ind på Kipriotis Panorama Hotel & Suites?

    Overvej at tjekke ind på Kipriotis Panorama Hotel & Suites om søndag, hvor prisen pr. nat typisk er lavest (gennemsnitlig pris pr. nat på 1.263 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Kipriotis Panorama Hotel & Suites