Hotel Manfredi Suite In Rome

Hotel
3 stjerner
tor. 6.8
-
fre. 7.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
690 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Hotel Manfredi Suite In Rome

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Hotel Manfredi Suite In Rome, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 30. juli 2026.
tor. 6.8
-
fre. 7.8
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 dobbeltseng
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 dobbeltseng
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, 1 dobbeltseng
Luksus-værelse, ukendt sengetype
Luksus-værelse, ukendt sengetype
Luksus-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 x to enkeltsenge
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Hotel Manfredi Suite In Rome

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Hotel Manfredi Suite In Rome for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 30. juli 2026.
Overnatningsstedet er røgfrit og har en bar/lounge, en snackbar/deli og et dampbad. Gæster tilbydes gratis Wi-Fi på fællesarealer. Andre faciliteter inkluderer en kaffebar/café, kaffe/te på fællesarea...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+39 063 207 676
Licensnummer: 058091-ALB-01743, IT058091A1ZAKWJK5X

Fordele og faciliteter på Hotel Manfredi Suite In Rome

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Hotel Manfredi Suite In Rome, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Café
  • Kontor og konference
  • Wi-fi i alle områder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Kabel- eller satellit-tv

Basis

  • Mobile hotspot-enhed
  • Wi-fi i alle områder
  • Internet
  • Brandslukkere
  • Gratis toiletartikler
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Aircondition
  • Gratis wi-fi
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Shampoo
  • Adapter
  • Bodyshampoo
  • Håndklæder/lagner (mod gebyr)
  • Skraldespande
  • Balsam

Generelt

  • Vindue
  • Familieværelser
  • Træ- eller parketgulv
  • Udsigt over indre gårdsplads
  • Forbundne værelse(r) tilgængelige
  • Skab med lås
  • Bagageopbevaring
  • Udsigt mod stille vej
  • Siddeområde
  • Hjemmesko
  • Lydsikrede værelser
  • Lydsikring
  • Telefon
  • Væg til væg-tæppe
  • Flise-/marmorgulv
  • Byudsigt

Restauranter

  • Vinglas
  • Elkedel
  • Menuer til speciel diæt (på forespørgsel)
  • Bar/lounge
  • Mad kan bringes ud til gæsteboliger
  • Café
  • Minibar
  • Snackbar
  • Morgenmad på værelset
  • Te-/kaffemaskine
  • Keddel
  • Spiseområde
  • Spisebord

Service og bekvemmelighed

  • Kontor og konference
  • Billeje
  • Vækning
  • Portner
  • Valutaveksling
  • Roomservice
  • Turskranke
  • Adgang med nøglekort
  • Hurtig check-out
  • Privat ind- og udtjekning
  • Døgnåben reception
  • Sikkerhedsboks
  • Vandflaske

Bad

  • Hårtørrer
  • Morgenkåbe
  • Eget badeværelse
  • Bruser
  • Badehætte
  • Ekstra badeværelse
  • Ekstra toilet
  • Bidet
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Tandbørste
  • Walk-in-bad

Tilgængelighed

  • Allergivenlig
  • Allergivenlig pude
  • Ingen rygning
  • Elevator
  • Badestol
  • Tilgængelig med elevator
  • Allergivenligt værelse
  • Toilet med støttehåndtag
  • Øverste etager tilgængelige med elevator

Familievenligt

  • Tremmeseng tilgængelig
  • Børnemenuer
  • Børnevenlig buffet
  • Klapvogne
  • Babysitting/børnetjenester (tillæg)
  • Børnegitter
  • Stikkontakter med børnesikring

Medier og underholdning

  • Fladskærms-tv
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Pay-per-view-kanaler
  • Radio
  • Fælles lounge/tv-område
  • Fjernsyn

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Strygetjeneste
  • Tøjvask
  • Buksepresse
  • Tørrestativ til tøj

Aktiviteter

  • Cykeludlejning
  • Bræt-/puslespil
  • Golf
  • Cykling
  • Ridning

Soveværelse

  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Tøjstativ
  • Garderobe eller skab

Arbejdsområde

  • Fax/kopimaskine
  • Pengeskab til bærbar computer
  • Smartphone
  • Skrivebord

Sundhed og sikkerhed

  • Daglig rengøring
  • Sikkerhedsvagt 24 timer i døgnet
  • Førstehjælpsudstyr
  • Pengeskab

Pool og spa

  • Boblebad
  • Sauna

Parkering og transport

  • Lufthavntransport (tillæg)
  • Transfertjeneste (mod ekstra gebyr)

Anmeldelser af Hotel Manfredi Suite In Rome

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Hotel Manfredi Suite In Rome har haft. Rejsende har lavet 802 anmeldelser af Hotel Manfredi Suite In Rome til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 30. juli 2026.
9,1
Fantastisk
802 verificerede bedømmelser
Fantastisk
559
Meget god
141
God
46
Okay
29
Rimelig
10
Middelmådig
6
Dårlig
11
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Alle anmeldelser

10
Fantastisk
Catie, maj 2026
Fremragende morgenmad med protein og et uendeligt udvalg af kød, ost, yoghurt, brød, bacon osv. ... Personalet var fremragende, og værelset stort og rent.

Hoteller, der ligner Hotel Manfredi Suite In Rome

Find andre ejendomme i Rom, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Hotel Manfredi Suite In Rome. Der er i alt 30.096 hoteller for rejsende i Rom. Prisdata blev senest opdateret den 30. juli 2026.

Udforsk Roms historiske centrum i Rom

Hotel Manfredi Suite In Rome ligger på Via Margutta 61 i kvarteret Roms historiske centrum i Rom. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 30. juli 2026.
Beliggenhed: Hotel Manfredi Suite In Rome, Via Margutta 61

De mest populære seværdigheder

  • Piazza di Spagna188 m
  • Den Spanske Trappe215 m
  • Via del Corso256 m
  • Centrum af Rom0.6 km
  • Trevi Fountain0.7 km
  • Pantheon1 km
  • Piazza Navona1.1 km
  • Foro Romano1.7 km
  • Piazza di Santa Maria Maggiore1.8 km
  • Tiberøen1.9 km
  • Colosseum2.1 km
  • Det Sixtinske Kapel2.2 km
  • Hvor langt er Hotel Manfredi Suite In Rome fra Pantheon?

    Det populære Pantheon er kun lidt over 1 km fra Hotel Manfredi Suite In Rome.

  • Er Hotel Manfredi Suite In Rome tæt på Campo dei Fiori?

    Distancen fra Hotel Manfredi Suite In Rome til Campo dei Fiori er 1,5 km.

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Hotel Manfredi Suite In Rome

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Hotel Manfredi Suite In Rome. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 30. juli 2026.

  • Er priserne på Hotel Manfredi Suite In Rome sammenlignelige med 3-stjernede hoteller i Rom?

    Hoteller i Rom, der er vurderet til 3 stjerner, koster generelt 1.199 kr./nat, men i gennemsnit kan Hotel Manfredi Suite In Rome bookes for 121% under områdets gennemsnitspris. Du kan normalt få et ophold på Hotel Manfredi Suite In Rome for 2.658 kr./nat. Det er et virkelig godt tilbud for brugere af HotelsCombined, der gerne vil til Rom.

  • Hvor tæt er Hotel Manfredi Suite In Rome på den nærmeste lufthavn, Rom Leonardo da Vinci-Fiumicino Lufthavn?

    Uden trafik tager den 36,6 km lange køretur mellem Hotel Manfredi Suite In Rome og Rom Leonardo da Vinci-Fiumicino Lufthavn (den nærmeste lufthavn) normalt kun omkring 0 t. 28 min.. Hvis du bor i et storbyområde, kan køretiden være længere på grund af meget trafik på vejene.

  • Hvordan kommer gæsterne bedst fra Rom Leonardo da Vinci-Fiumicino Lufthavn til Hotel Manfredi Suite In Rome?

    En af de mest populære muligheder i dag er at tage en taxa eller sammenkørselsservice direkte fra Rom Leonardo da Vinci-Fiumicino Lufthavn til hotellet. Denne mulighed er ofte billig, men gæsterne bør være opmærksomme på højere priser, når der er stor efterspørgsel.

  • Hvor tæt er Hotel Manfredi Suite In Rome på centrum af Rom?

    Hotel Manfredi Suite In Rome ligger 0,2 km fra centrum af Campo Marzio, Rom. Overvej en tur til Olympisk stadion, enn populær seværdighed, som du kan komme til fra Hotel Manfredi Suite In Rome med forskellige transportmidler.

  • Hvad er telefonnummeret til Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Du kan kontakte receptionen på Hotel Manfredi Suite In Rome på +39 063 207 676.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Ja, Hotel Manfredi Suite In Rome har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Hotel Manfredi Suite In Rome?

    11:00 er tidspunktet for at tjekke ud på Hotel Manfredi Suite In Rome. Sen udtjekning kan være muligt, men skal arrangeres med hotellet.

  • Hvor meget koster det at bo på Hotel Manfredi Suite In Rome, Rom?

    ET godt tilbud på Hotel Manfredi Suite In Rome lige nu er mellem 792 kr. og 2.658 kr. per nat. Priserne ændrer sig alt efter datoer og værelsestype, så tast dine ønsker ind i formlen ovenfor for at se de bedste tilbud lige nu.

  • Har Hotel Manfredi Suite In Rome vaskefaciliteter?

    Ja, der er vaskefaciliteter for gæster på Hotel Manfredi Suite In Rome. Der er også strygejern (og strygebræt) på stedet.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Hotel Manfredi Suite In Rome-reservation, hvis du overvejer at bo i januar, hvor priserne typisk er lavest (609 kr.).

  • I hvilket område af Rom ligger Hotel Manfredi Suite In Rome?

    Hotel Manfredi Suite In Rome ligger i Roms historiske centrum-området af Rom. Brug kortet på denne side til at forstå, hvor Hotel Manfredi Suite In Rome ligger i forhold til resten af Rom.

  • Hvor langt er Hotel Manfredi Suite In Rome fra Pantheon?

    Det populære Pantheon er kun lidt over 1 km fra Hotel Manfredi Suite In Rome.

  • Er Hotel Manfredi Suite In Rome tæt på Campo dei Fiori?

    Distancen fra Hotel Manfredi Suite In Rome til Campo dei Fiori er 1,5 km.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Hotel Manfredi Suite In Rome