Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

Bed & Breakfast
3 stjerner
ons. 2.9
-
tor. 3.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
615 kr.
/Billigste pris per nat
Udbyder
I alt pr. nat
615 kr.
668 kr.
692 kr.
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

ons. 2.9
-
tor. 3.9
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

Hos B&B Villa Branca Barreiros AL98139 i Barreiros er der bjergudsigt, en udendørs swimmingpool, en have, en terrasse, en bar og vandsportsfaciliteter. Bed & breakfast-stedet har både gratis wi-fi og ...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:30
Tidspunkt for check-out11:30
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+351 967 761 533
Licensnummer: 98139/AL

Fordele og faciliteter på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

  • Udendørspool
  • Gratis wi-fi
  • Eget badeværelse
  • Kaffemaskine
  • Terrasse/gårdhave
  • Balkon
  • Aircondition
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Streaming-tjenester

Generelt

  • Vindue
  • Vinglas
  • Elkedel
  • Hele enheden ligger i stueetagen
  • Ekstra lange senge (> 2 meter)
  • Ventilator
  • Tremmeseng tilgængelig
  • Brandslukkere
  • Vaskeri
  • Strygetjeneste
  • Fladskærms-tv
  • Fold-sammen-seng
  • Gratis toiletartikler
  • Frugt
  • Haveudsigt
  • Opvarmet pool
  • Røgalarmer
  • Træ- eller parketgulv
  • Opvarmning
  • Udendørspool
  • Ingen rygning
  • Køkkenudstyr
  • Bar/lounge
  • Udsigt over seværdighed
  • Hurtig check-out
  • Hårtørrer
  • Skab med lås
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Bjergudsigt
  • Aircondition
  • Fjerfri pude
  • Udendørsspiseområde
  • Havemøbler
  • Gratis parkering
  • Picnicområde
  • Pool-håndklæder
  • Udsigt til pool
  • Morgenkåbe
  • Eget badeværelse
  • Have
  • Privat ind- og udtjekning
  • Køkken
  • Privat indgang
  • Bagageopbevaring
  • Privat parking
  • Privat pool
  • Udsigt mod stille vej
  • Radio
  • Flodudsigt
  • Terrasse/gårdhave
  • Liggestole
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Sikkerhedsboks
  • Grill
  • Siddeområde
  • Minibar
  • Shampoo
  • Bruser
  • Opvaskemaskine
  • Strygejern og strygebræt
  • Ovn
  • Handicapparkering
  • Førstehjælpsudstyr
  • Mikroovn
  • Stikkontakt nær sengen
  • Ekstra toilet
  • Balkon
  • Lydsikrede værelser
  • Badekar
  • Kogeplader
  • Bodyshampoo
  • Gadeparkering
  • Vandflaske
  • Legetøj til swimming-pool
  • Te-/kaffemaskine
  • Kuliltealarm
  • Flise-/marmorgulv
  • Brødrister
  • Køleskab
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Børnestol
  • Tøjstativ
  • Skraldespande
  • Kaffemaskine
  • Fjernsyn
  • Balsam
  • Øverste etager tilgængelige med trapper
  • Skrivebord
  • Spiseområde
  • Spisebord
  • Walk-in-bad
  • Garderobe eller skab

Aktiviteter

  • Cykeludlejning
  • Fiskeri
  • Bræt-/puslespil
  • Kano
  • Cykling
  • Ridning
  • Streaming-tjenester
  • Vandsportsfaciliteter (ved hotellet)
  • Hiking

Tjenester

  • Vækning
  • Daglig rengøring
  • Fax/kopimaskine
  • Lufthavntransport (tillæg)
  • Transfertjeneste (mod ekstra gebyr)
Vis alle 108 faciliteter

Anmeldelser af Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

9,0
Fantastisk181 verificerede bedømmelser
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

Udforsk Amares

Nærmeste lufthavne

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast

  • Er der en pool på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast?*

    Ja, Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast har en pool til hotellets gæster. Generelt er der faste åbningstider for pools på hoteller, så sørg for at tale med receptionen, inden du bruger poolen.

  • Hvad er telefonnummeret til Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast?

    Hvis du har spørgsmål eller tvivl om opholdet, kan du ringe til +351 967 761 533 for at tale med en fra receptionen på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast?

    Ja, Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast?

    Det normale tidspunkt for at tjekke ud på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast er kl. 11:30. Gæster kan normalt tjekke ind fra kl. 15:30. Specielle aftaler kan være en mulighed, hvis det aftales med receptionen.

  • Har Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast vaskefaciliteter?

    Ja, der er vaskefaciliteter for gæster på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast. Heller ingen grund til at medbringe et rejsestrygejern, det kan stedet tilbyde.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast-reservation, hvis du overvejer at bo i december, hvor priserne typisk er lavest (711 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Villa Branca Barreiros Bed & Breakfast