Hotel Villa Strand

Hotel
3 stjerner
man. 31.8
-
tir. 1.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
1.090 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Hotel Villa Strand

man. 31.8
-
tir. 1.9
Opholdstype
Bookinglink
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Hotel Villa Strand

Overnatningsstedet er røgfrit og har gratis brug af cykler, en have og et picnicområde. Foruden gratis kontinental morgenmad tilbydes gæster gratis Wi-Fi på fællesarealer og gratis selvstændig parkeri...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+45 4970 0169

Fordele og faciliteter på Hotel Villa Strand

  • Snorkling
  • Ved stranden
  • Gratis wi-fi
  • Gratis parkering
  • Gratis toiletartikler
  • Møde/banket-faciliteter
  • Internet
  • Hårtørrer
  • Golf
  • Tremmeseng tilgængelig

Aktiviteter

  • Hiking
  • Cykeludlejning
  • Fiskeri
  • Bræt-/puslespil
  • Golf
  • Cykling
  • Snorkling
  • Bordtennis
  • Windsurfing

Basis

  • Gratis wi-fi
  • Internet
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bodyshampoo

Bad

  • Bruser
  • Badehætte
  • Hårtørrer
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Tandbørste
  • Eget badeværelse

Generelt

  • Ved stranden
  • Haveudsigt
  • Træ- eller parketgulv
  • Hjemmesko
  • Udsigt over indre gårdsplads
  • Bagageopbevaring

Tilgængelighed

  • Hele enheden ligger i stueetagen
  • Allergivenlig
  • Ingen rygning
  • Øverste etager tilgængelige med trapper

Sundhed og sikkerhed

  • Daglig rengøring
  • Førstehjælpsudstyr
  • Overvågningskameraer uden for boligen

Service og bekvemmelighed

  • Valutaveksling
  • Møde/banket-faciliteter
  • Adgang med nøgle

Parkering og transport

  • Gadeparkering
  • Gratis parkering

Udendørs

  • Terrasse/gårdhave
  • Have

Soveværelse

  • Fjerpude

Arbejdsområde

  • Fax/kopimaskine

Familievenligt

  • Tremmeseng tilgængelig

Anmeldelser af Hotel Villa Strand

8,5
Meget god
362 verificerede bedømmelser
Fantastisk
136
Meget god
101
God
48
Okay
29
Rimelig
24
Middelmådig
10
Dårlig
14
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Hotel Villa Strand

Udforsk Hornbæk

Beliggenhed: Hotel Villa Strand, Kystvej 12

De mest populære seværdigheder

  • Hornbaek Beach94 m
  • Hornbæk Havn0.5 km
  • Hornbaek Plantage1.6 km
  • Munkeruphus5.6 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Hotel Villa Strand

  • Hvad er telefonnummeret til Hotel Villa Strand?

    Den bedste måde at kontakte Hotel Villa Strand på er ved at ringe til +45 4970 0169.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Hotel Villa Strand?

    Ja, Hotel Villa Strand har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Hotel Villa Strand?

    Hotel Villa Strand har en normal tjek ind tid efter kl. 14:00, og tjek ud tid før kl. 10:00.

  • Hvor meget koster det at bo på Hotel Villa Strand, Hornbæk?

    826 kr. per nat er det bedste pris senest fundet for et værelse på Hotel Villa Strand, med gennemsnitlige tilbud på omkring 1.109 kr. per nat. ETast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se tilgængelige priser.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Hotel Villa Strand?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Hotel Villa Strand-reservation, hvis du overvejer at bo i januar, hvor priserne typisk er lavest (794 kr.).

  • Hvilken er den billigste dag at tjekke ind på Hotel Villa Strand?

    Overvej at tjekke ind på Hotel Villa Strand om fredag, hvor prisen pr. nat typisk er lavest (gennemsnitlig pris pr. nat på 958 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Hotel Villa Strand