Venustas Park Hotel

Hotel
1 stjerne
tor. 9.7
-
fre. 10.7
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for Venustas Park Hotel
Udbyder for Venustas Park Hotel
Udbyder for Venustas Park Hotel
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Venustas Park Hotel

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Venustas Park Hotel, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 2. juli 2026.
tor. 9.7
-
fre. 10.7

Om Venustas Park Hotel

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Venustas Park Hotel for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 2. juli 2026.

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+39 081 523 1134

Fordele og faciliteter på Venustas Park Hotel

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Venustas Park Hotel, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Aircondition
  • Bagageopbevaring

Generelt

  • Bagageopbevaring

Basis

  • Aircondition

Anmeldelser af Venustas Park Hotel

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Venustas Park Hotel har haft. Rejsende har lavet 6 anmeldelser af Venustas Park Hotel til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 2. juli 2026.
9,6
Fantastisk
6 verificerede bedømmelser
Fantastisk
6
Meget god
0
God
0
Okay
0
Rimelig
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Venustas Park Hotel

Find andre ejendomme i Bacoli, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Venustas Park Hotel. Der er i alt 103 hoteller for rejsende i Bacoli. Prisdata blev senest opdateret den 2. juli 2026.

Udforsk Bacoli

Venustas Park Hotel ligger på 35 Via Dragonara i kvarteret i Bacoli. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 2. juli 2026.
Beliggenhed: Venustas Park Hotel, 35 Via Dragonara

De mest populære seværdigheder

  • Piscina Mirabilis1.2 km
  • Tomb of Agrippina1.7 km
  • Museo Archeologico dei Campi Flegrei2.7 km
  • Fusaro sø4.8 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Venustas Park Hotel

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Venustas Park Hotel. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 2. juli 2026.
  • Hvor tæt er Venustas Park Hotel på den nærmeste lufthavn, Napoli Lufthavn?

    Blot 33,2 km mellem den nærmeste lufthavn, Napoli Lufthavn, og Venustas Park Hotel, så køreturen forventes at tage 0 t. 25 min.. Den anslåede kørselstid kan variere afhængigt af trafikforholdene i området. Det gælder især omkring storbyer.

  • Hvad er telefonnummeret til Venustas Park Hotel?

    Hvis du har spørgsmål eller tvivl om opholdet, kan du ringe til +39 081 523 1134 for at tale med en fra receptionen på Venustas Park Hotel.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Venustas Park Hotel?

    Tjek ud skal foregå før kl. 10:00. For at tjekke ind på Venustas Park Hotel, skal gæster regne med efter kl. 15:00 på dagen for deres planlagte ankomst.

  • Hvor meget koster det at bo på Venustas Park Hotel, Bacoli?

    1.058 kr. per nat er det bedste pris senest fundet for et værelse på Venustas Park Hotel, med gennemsnitlige tilbud på omkring 1.161 kr. per nat. ETast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se tilgængelige priser.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Venustas Park Hotel?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Venustas Park Hotel-reservation, hvis du overvejer at bo i november, hvor priserne typisk er lavest (420 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Venustas Park Hotel