Hotel

Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

3 stjerner
8,0
Enestående
baseret på 450 anmeldelser
450 verificerede bedømmelser
tir. 27.10
-
ons. 28.10
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
291 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

tir. 27.10
-
ons. 28.10
Opholdstype
Bookinglink
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Om Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

Overnatningsstedet er røgfrit og har selvstændig parkering, kaffe/te på fællesarealer og et mødelokale. Foruden gratis morgenmadsbuffet tilbydes gæster gratis Wi-Fi på fællesarealer. Andre faciliteter...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+81 792 841 045

Fordele og faciliteter på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Gratis toiletartikler
  • Møde/banket-faciliteter
  • Internet
  • Parkering
  • Tøjvask

Anmeldelser af Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

8,0
Meget god
450 verificerede bedømmelser
Fantastisk
122
Meget god
139
God
100
Okay
50
Rimelig
27
Middelmådig
7
Dårlig
5
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Hoteller, der ligner Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

Udforsk Himeji

Beliggenhed: Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi, 97 Minami-ekimae

De mest populære seværdigheder

  • Himeji Railway Station218 m
  • Sanyo Himeji Railway Station364 m
  • Hijeji Civic Center0.9 km
  • Tegara Station1.1 km
  • Himeji City Zoo1.3 km
  • Koko-en Garden1.4 km
  • Himeji Castle1.5 km
  • Himeji City Museum of Literature1.8 km
  • Himeji Athletic Stadium1.9 km
  • Horin-ji Temple2.7 km
  • Harima-Takaoka Train Station3.5 km
  • Hiromine Shrine5.4 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi

  • Er priserne på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi sammenlignelige med 3-stjernede hoteller i Himeji?

    Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi koster generelt mindre end den gennemsnitlige pris for 3-stjernede hoteller i Himeji. I gennemsnit kan du forvente at betale 402 kr. pr. nat i Himeji. Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi ligger på 413 kr. pr. nat, hvilket er 3% billigere end den gennemsnitlige pris i Himeji.

  • Hvad er telefonnummeret til Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi?

    Du kan kontakte receptionen på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi på +81 792 841 045.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi?

    Ja, Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi?

    10:00 er tidspunktet for at tjekke ud på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi. Sen udtjekning kan være muligt, men skal arrangeres med hotellet.

  • Hvor meget koster det at bo på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi, Himeji?

    I gennemsnit har gæster betalt 413 kr. per nat for at bo på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi. Nogle brugere har fundet priser helt ned til 347 kr. per nat. Tast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se de tilgængelige priser for dit ophold.

  • Har Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi vaskefaciliteter?

    Der er vaskefaciliteter på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi som kan benyttes af gæsterne.

  • Har Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi handicapvenlige værelser?

    Ja, Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

  • Er der gratis morgenmad på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi?

    Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi inkluderer gratis morgenmad med visse priser. Bekræft detaljerne i din reservation for at finde ud af, om din pris inkluderer gratis morgenmad.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi-reservation, hvis du overvejer at bo i juli, hvor priserne typisk er lavest (306 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Toyoko Inn Himeji eki Shinkansen Minami guchi