The Spa Retreat Boutique Hotel

Hotel
5 stjerner
tir. 4.8
-
ons. 5.8
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for The Spa Retreat Boutique Hotel
Udbyder for The Spa Retreat Boutique Hotel
Udbyder for The Spa Retreat Boutique Hotel
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på The Spa Retreat Boutique Hotel

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for The Spa Retreat Boutique Hotel, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 28. juli 2026.
tir. 4.8
-
ons. 5.8

Om The Spa Retreat Boutique Hotel

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på The Spa Retreat Boutique Hotel for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 28. juli 2026.

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+1 876 579 0056

Fordele og faciliteter på The Spa Retreat Boutique Hotel

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på The Spa Retreat Boutique Hotel, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Lufthavnsbus
  • Møde/banket-faciliteter
  • Internet
  • Tøjvask
  • Vaskeri
  • Hårtørrer
  • Døgnåben reception
  • Pengeskab

Service og bekvemmelighed

  • Roomservice
  • Møde/banket-faciliteter
  • Døgnåben reception

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Tøjvask

Restauranter

  • Restaurant
  • Køleskab

Basis

  • Internet
  • Aircondition

Parkering og transport

  • Lufthavnsbus

Tilgængelighed

  • Rygeområde

Bad

  • Hårtørrer

Generelt

  • Bagageopbevaring

Sundhed og sikkerhed

  • Pengeskab

Anmeldelser af The Spa Retreat Boutique Hotel

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på The Spa Retreat Boutique Hotel har haft. Rejsende har lavet 178 anmeldelser af The Spa Retreat Boutique Hotel til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 28. juli 2026.
9,2
Fantastisk
178 verificerede bedømmelser
Fantastisk
136
Meget god
28
God
8
Okay
2
Rimelig
1
Middelmådig
0
Dårlig
3
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Hoteller, der ligner The Spa Retreat Boutique Hotel

Find andre ejendomme i Negril, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som The Spa Retreat Boutique Hotel. Der er i alt 534 hoteller for rejsende i Negril. Prisdata blev senest opdateret den 28. juli 2026.

Udforsk Negril

The Spa Retreat Boutique Hotel ligger på West End Road i kvarteret i Negril. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 28. juli 2026.
Beliggenhed: The Spa Retreat Boutique Hotel, West End Road

De mest populære seværdigheder

  • Times Square Mall2.5 km
  • Negril Cliffs2.6 km
  • Negril Lighthouse3.3 km
  • Seven Mile Beach3.3 km
  • Negril Hills Golf Club4.6 km
  • Royal Palm Reserve5 km
  • Kool Runnings Water Park6.3 km
  • Booby Cay6.8 km
  • Bloody Bay Beach8.4 km
  • Blue Hole Mineral Springs9.8 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos The Spa Retreat Boutique Hotel

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på The Spa Retreat Boutique Hotel. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 28. juli 2026.

  • Hvor tæt er The Spa Retreat Boutique Hotel på den nærmeste lufthavn, Negril Lufthavn?

    7,2 km væk ligger Negril Lufthavn, som er den lufthavn, der er tættest på The Spa Retreat Boutique Hotel. Det tager i gennemsnit 0 t. 05 min. at køre fra The Spa Retreat Boutique Hotel is Negril Lufthavn. Det er en god idé at undersøge trafikken mellem hotellet og lufthavnen.

  • Hvad er telefonnummeret til The Spa Retreat Boutique Hotel?

    Hvis du har spørgsmål om hotellet eller dit ophold, kan du ringe til +1 876 579 0056.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på The Spa Retreat Boutique Hotel?

    The Spa Retreat Boutique Hotel har en normal tjek ind tid efter kl. 15:00, og tjek ud tid før kl. 12:00.

  • Er der en restaurant på The Spa Retreat Boutique Hotel?

    Ja - The Spa Retreat Boutique Hotel har en restaurant.

  • Har The Spa Retreat Boutique Hotel vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på The Spa Retreat Boutique Hotel?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din The Spa Retreat Boutique Hotel-reservation, hvis du overvejer at bo i november, hvor priserne typisk er lavest (2.264 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i The Spa Retreat Boutique Hotel