Gæstehus

The Kelvin Guest House

4 stjerner
8,5
Enestående
baseret på 97 anmeldelser
97 verificerede bedømmelser
man. 28.9
-
tir. 29.9
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for The Kelvin Guest House
Udbyder for The Kelvin Guest House
Udbyder for The Kelvin Guest House
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på The Kelvin Guest House

man. 28.9
-
tir. 29.9

Om The Kelvin Guest House

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+44 127 360 3735

Fordele og faciliteter på The Kelvin Guest House

  • Internet
  • Hårtørrer
  • Rygeområde

Generelt

  • Rygeområde
  • Hårtørrer
Vis alle 2 faciliteter

Anmeldelser af The Kelvin Guest House

8,5
Meget god97 verificerede bedømmelser
8,9Solorejsende
8,8Venner
8,5Par
7,5Familier
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner The Kelvin Guest House

Udforsk Brighton

De mest populære seværdigheder

3 min. gang

0,2 km

6 min. gang

0,5 km

7 min. gang

0,6 km

7 min. gang

0,6 km

9 min. gang

0,7 km

3 min. gang

0,2 km

6 min. gang

0,5 km

7 min. gang

0,6 km

7 min. gang

0,6 km

9 min. gang

0,7 km

Nærmeste lufthavne

  • Hvor langt er The Kelvin Guest House fra Kings Road Arches?

    The Kelvin Guest House er omkring 0,7 km fra Kings Road Arches, en af Brighton’s mest populære landemærker.

  • Er The Kelvin Guest House tæt på Brighton Sea Life Centre?

    The Kelvin Guest House er et godt valg, hvis du vil besøge Brighton Sea Life Centre, som er 0,2 km væk.

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos The Kelvin Guest House

  • Hvad er telefonnummeret til The Kelvin Guest House?

    Du kan kontakte receptionen på The Kelvin Guest House på +44 127 360 3735.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på The Kelvin Guest House?

    Tjek ud skal foregå før kl. 11:00. For at tjekke ind på The Kelvin Guest House, skal gæster regne med efter kl. 14:00 på dagen for deres planlagte ankomst.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på The Kelvin Guest House?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din The Kelvin Guest House-reservation, hvis du overvejer at bo i januar, hvor priserne typisk er lavest (709 kr.).

  • Hvor langt er The Kelvin Guest House fra Kings Road Arches?

    The Kelvin Guest House er omkring 0,7 km fra Kings Road Arches, en af Brighton’s mest populære landemærker.

  • Er The Kelvin Guest House tæt på Brighton Sea Life Centre?

    The Kelvin Guest House er et godt valg, hvis du vil besøge Brighton Sea Life Centre, som er 0,2 km væk.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i The Kelvin Guest House