Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

Lodge
Vurderet til klasse 0
tir. 7.7
-
ons. 8.7
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
455 kr.
/Billigste pris per nat
Udbyder
I alt pr. nat
455 kr.
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 30. juni 2026.
tir. 7.7
-
ons. 8.7
Opholdstype
Bookinglink
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Priserne er pr. nat, inklusive afgifter, men eksklusive skatter.
Garanteretgaranteret

Om Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 30. juni 2026.
Mens du er på overnatningsstedet, kan du nyde godt af alle hjemmets bekvemmeligheder med mere, herunder gratis Wi-Fi og en have samt varme og et strygebræt. Andre faciliteter omfatter vaskeri, håndklæ...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.

Fordele og faciliteter på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Udendørspool
  • Biliard
  • Terrasse/gårdhave
  • Udendørsspiseområde
  • Vaskeri
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Møde/banket-faciliteter
  • Internet
  • Restaurant

Generelt

  • Vindue
  • Hele enheden ligger i stueetagen
  • Hele enheden er tilgængelig for rullestolsbrugere
  • Sengelampe
  • Terrasse/gårdhave
  • Lettilgængeligt bad
  • Familieværelser
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Tremmeseng tilgængelig
  • Brandslukkere
  • Vaskeri
  • Shampoo
  • Fælles badeværelse
  • Haveudsigt
  • Fælles køkken
  • Opvarmet pool
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bruser
  • Strygejern og strygebræt
  • Allergivenlig pude
  • Tilpasset bad
  • Udendørspool
  • Overvågningskameraer i fællesområder
  • Ingen rygning
  • Lydsikring
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Hurtig check-out
  • Bodyshampoo
  • Væg til væg-tæppe
  • Fjerfri pude
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Udendørsspiseområde
  • Toilet med støttehåndtag
  • Havemøbler
  • Skraldespande
  • Gratis parkering
  • Picnicområde
  • Balsam
  • Øverste etager tilgængelige med trapper
  • Café
  • Forhæng
  • Eget badeværelse
  • Walk-in-bad
  • Have
  • Rygeområde
  • Privat indgang
  • Bagageopbevaring
  • Privat parking

Aktiviteter

  • Cykeludlejning
  • Biliard

Tjenester

  • Daglig rengøring
  • Tøjvask
  • Møde/banket-faciliteter
  • Turskranke
  • Sikkerhedsvagt 24 timer i døgnet
Vis alle 59 faciliteter

Anmeldelser af Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp har haft. Rejsende har lavet 1.554 anmeldelser af Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 30. juni 2026.
6,9
Okay1.554 verificerede bedømmelser
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

Find andre ejendomme i Rotorua, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp. Der er i alt 816 hoteller for rejsende i Rotorua. Prisdata blev senest opdateret den 30. juni 2026.

Udforsk Rotorua

Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp ligger på i kvarteret i Rotorua. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 30. juni 2026.

Nærmeste lufthavne

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 30. juni 2026.
  • Hvor tæt er Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp på den nærmeste lufthavn, Rotorua Lufthavn?

    11,7 km væk ligger Rotorua Lufthavn, som er den lufthavn, der er tættest på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp. Det tager i gennemsnit 0 t. 09 min. at køre fra Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp is Rotorua Lufthavn. Det er en god idé at undersøge trafikken mellem hotellet og lufthavnen.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp?

    Ja, Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp?

    Det normale tidspunkt for at tjekke ud på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp er kl. 10:00. Gæster kan normalt tjekke ind fra kl. 15:00. Specielle aftaler kan være en mulighed, hvis det aftales med receptionen.

  • Hvor meget koster det at bo på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp, Rotorua?

    Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp værelsespriserne afhænger af dine valgte datoer, værelsestype og tilgængelighed. Gennemsnitsprisen senest fundet er 328 kr./per nat, og de bedste tilbud starter fra 270 kr./per nat. For at se tilgængelige tilbud, tast dine datoerind i formlen ovenfor.

  • Er der en restaurant på Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp?

    Ja - Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp har en restaurant. Der er også et bar- og loungeområde på hotellet.

  • Har Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter. Heller ingen grund til at medbringe et rejsestrygejern, det kan stedet tilbyde.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Smoke Lake Hot Springs Lodge & Camp