Hotel

Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

4 stjerner
9,1
Enestående
baseret på 442 anmeldelser
442 verificerede bedømmelser
fre. 30.10
-
lør. 31.10
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
1.116 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

fre. 30.10
-
lør. 31.10
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, 1 x to enkeltsenge
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Om Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

Marina Palace Hotel ligger blot 50 meter fra havet i Nessebar og tilbyder værelser med aircondition og balkon. De fleste af værelserne har havudsigt og internetadgang. Tagterrassen har panoramaudsigt ...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+359 5542 0600

Fordele og faciliteter på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

  • Kun voksne
  • Udendørspool
  • Ved stranden
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine

Anmeldelser af Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

9,1
Fantastisk
442 verificerede bedømmelser
Fantastisk
251
Meget god
74
God
50
Okay
25
Rimelig
14
Middelmådig
13
Dårlig
15
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Hoteller, der ligner Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

Udforsk Nessebar

Beliggenhed: Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia, 7 Ivan Vazov Street

De mest populære seværdigheder

  • Christ Pantokrator Church0.9 km
  • Old Nessebar1 km
  • Aqua Paradise3.1 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia

  • Hvor tæt er Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia på den nærmeste lufthavn, Burgas Lufthavn?

    31,6 km væk ligger Burgas Lufthavn, som er den lufthavn, der er tættest på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia. Det tager i gennemsnit 0 t. 24 min. at køre fra Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia is Burgas Lufthavn. Det er en god idé at undersøge trafikken mellem hotellet og lufthavnen.

  • Er der en pool på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?*

    Ja. Brugere af HotelsCombined, der rejser til Nessebar, leder ofte efter hoteller med pool. De feste hoteller har åbningstider på poolen, så sørg for at spørge ind til regler og retningslinjer for brug af poolen i receptionen på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia.

  • Hvad er telefonnummeret til Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    Hvis du har spørgsmål om Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia og din reservation, kan du kontakte receptionen direkte på +359 5542 0600.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    Ja, Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia har wi-fi til hotellets gæster.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    Der er et fitnesscenter på hotellet, som kan benyttes af gæsterne på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia. De fleste hoteller har ikke et døgnåbent fitnesscenter, så sørg for at spørge receptionen om åbningstider og tilgængelighed.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    12:00. Hvis du har brug for at tjekke ud senere, anbefaler vi, at aftale dette med receptionen, så snart du har mulighed for det. Tidspunktet for tjek ud er kl. 14:00.

  • Er der en restaurant på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    Der er en restaurant på stedet. Kontakt Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia for åbningstider og sidste udkald. Til drinks på stedet, er der en bar tilgængelig.

  • Har Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia vaskefaciliteter?

    Ja, der er som regel vaskefaciliteter tilgængelige på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia, Nessebar. Stedet har også strygejern og strygebræt tilgængelig til brug for deres gæster.

  • Har Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia handicapvenlige værelser?

    Ja, Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia-reservation, hvis du overvejer at bo i maj, hvor priserne typisk er lavest (499 kr.).

  • Er der andre Sol-hoteller i Nessebar?

    I alt er der 5 steder i Nessebar. Den mest populære Sol-ejendom i Nessebar er Sol Nessebar Palace.

  • Hvilken er den billigste dag at tjekke ind på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia?

    Overvej at tjekke ind på Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia om søndag, hvor prisen pr. nat typisk er lavest (gennemsnitlig pris pr. nat på 1.835 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Hotel Marina Palace, Affiliated by Melia