Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

Resort
5 stjerner
lør. 1.8
-
søn. 2.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
1.807 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 25. juli 2026.
lør. 1.8
-
søn. 2.8
Opholdstype
Bookinglink
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 25. juli 2026.

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+1 876 953 6600

Fordele og faciliteter på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Privat strand
  • Snorkling
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Cykeludlejning
  • Tennis
  • Kaffemaskine
  • Kontor og konference
  • Møde/banket-faciliteter

Aktiviteter

  • Skønhedssalon
  • Gavebutik
  • Cykeludlejning
  • Kasino
  • Spillerum
  • Shopping
  • Biliard
  • Windsurfing
  • Dykning
  • Snorkling

Service og bekvemmelighed

  • Mødelokaler
  • Pengeautomat
  • Kontor og konference
  • Hurtig check-out
  • Valutaveksling
  • Møde/banket-faciliteter
  • Roomservice
  • Døgnåben reception

Udendørs

  • Balkon
  • Badehåndklæder
  • Grill
  • Privat strand
  • Have

Restauranter

  • Restaurant
  • Minibar
  • Køleskab
  • Kaffemaskine

Pool og spa

  • Sauna
  • Spa
  • Boblebad

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Tøjvask
  • Strygejern og strygebræt

Fitness

  • Fitnesshold
  • Fitnesscenter
  • Tennis

Tilgængelighed

  • Elevator
  • Rygeområde

Bad

  • Hårtørrer
  • Morgenkåbe

Sundhed og sikkerhed

  • Daglig rengøring
  • Pengeskab

Basis

  • Ventilator
  • Aircondition

Arbejdsområde

  • Skrivebord

Generelt

  • Hjemmesko

Anmeldelser af Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury har haft. Rejsende har lavet 457 anmeldelser af Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 25. juli 2026.
8,2
Meget god
457 verificerede bedømmelser
Fantastisk
267
Meget god
59
God
39
Okay
21
Rimelig
32
Middelmådig
13
Dårlig
26
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

Find andre ejendomme i Montego Bay, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury. Der er i alt 1.313 hoteller for rejsende i Montego Bay. Prisdata blev senest opdateret den 25. juli 2026.

Udforsk Ocean Front i Montego Bay

Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury ligger på Lot 59A Freeport i kvarteret Ocean Front i Montego Bay. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 25. juli 2026.
Beliggenhed: Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury, Lot 59A Freeport

De mest populære seværdigheder

  • Montego Bay Cruise Port1 km
  • Dump-Up Beach and Events Park3 km
  • AquaSol Theme Park3.1 km
  • Gloucester Avenue3.1 km
  • Sam Sharpe Square3.2 km
  • Fort Montego Craft Market3.2 km
  • Doctor's Cave Bathing Club3.7 km
  • Jarret Park3.7 km
  • Rocklands Bird Sanctuary3.8 km
  • Cornwall Beach3.9 km
  • Cornwall Regional Hospital4.3 km
  • Bellefield Great House and Gardens4.8 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 25. juli 2026.

  • Hvor tæt er Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury på den nærmeste lufthavn, Montego Bay Sangster Intl Lufthavn?

    Uden trafik tager den 9,9 km lange køretur mellem Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury og Montego Bay Sangster Intl Lufthavn (den nærmeste lufthavn) normalt kun omkring 0 t. 07 min.. Hvis du bor i et storbyområde, kan køretiden være længere på grund af meget trafik på vejene.

  • Hvad er telefonnummeret til Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Du kan kontakte receptionen på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury på +1 876 953 6600.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Ja, der er et fitnesscenter, som er tilgængeligt for gæsterne på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury tjek ud er kl. 12:00, men sen udtjekning kan dog arrangeres på forhånd med hotelreceptionen.

  • Er der en restaurant på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Ja, der er en restaurant på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury, Montego Bay.

  • Har Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury vaskefaciliteter?

    Ja, der er vaskefaciliteter for gæster på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury. Er der også strygejern og strygebræt på stedet.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury-reservation, hvis du overvejer at bo i juli, hvor priserne typisk er lavest (755 kr.).

  • I hvilket område af Montego Bay ligger Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury ligger i Ocean Front-området af Montego Bay. Brug kortet på denne side til at forstå, hvor Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury ligger i forhold til resten af Montego Bay.

  • Er der andre Secrets Resorts & Spas-hoteller i Montego Bay?

    I alt er der 2 steder i Montego Bay. Den mest populære Secrets Resorts & Spas-ejendom i Montego Bay er Secrets Wild Orchid Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury.

  • Hvilken er den billigste dag at tjekke ind på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury?

    Overvej at tjekke ind på Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury om fredag, hvor prisen pr. nat typisk er lavest (gennemsnitlig pris pr. nat på 3.444 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Secrets St. James Montego Bay - Adults Only Unlimited Luxury