Radisson Cartagena Ocean Pavillion

Hotel
4 stjerner
tor. 6.8
-
fre. 7.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
510 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Radisson Cartagena Ocean Pavillion

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Radisson Cartagena Ocean Pavillion, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 30. juli 2026.
tor. 6.8
-
fre. 7.8
Opholdstype
Bookinglink
Superior-værelse, 1 x to enkeltsenge
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
King-size-værelse, 1 sovesofa
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 x to enkeltsenge
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Radisson Cartagena Ocean Pavillion

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Radisson Cartagena Ocean Pavillion for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 30. juli 2026.
På Radisson Cartagena Ocean Pavillion Hotel kan du tage på stranden, spise på Palenques, der findes på stedet, eller nyde en drink i en af dette hotels 3 barer/lounger. Radisson Cartagena Ocean Pavill...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+57 312 623 0868
Licensnummer: 34690

Fordele og faciliteter på Radisson Cartagena Ocean Pavillion

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Radisson Cartagena Ocean Pavillion, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Privat strand
  • Udendørspool
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine
  • Parkeringsservice

Service og bekvemmelighed

  • Pengeautomat
  • Kontor og konference
  • Billeje
  • Portner
  • Underholdningspersonale
  • Valutaveksling
  • Møde/banket-faciliteter
  • Roomservice
  • Turskranke
  • Fodmassage
  • Hurtig check-out
  • Privat ind- og udtjekning
  • Døgnåben reception
  • Sikkerhedsboks

Restauranter

  • Madpakker
  • Menuer til speciel diæt (på forespørgsel)
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Mad kan bringes ud til gæsteboliger
  • Minibar
  • Snackbar
  • Morgenmad på værelset
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine
  • Spiseområde
  • Spisebord

Basis

  • Wi-fi i alle områder
  • Internet
  • Brandslukkere
  • Gratis toiletartikler
  • Røgalarmer
  • Aircondition
  • Gratis wi-fi
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Shampoo

Familievenligt

  • Babysitning eller børnepasning
  • Tremmeseng tilgængelig
  • Børnepool
  • Børnemenuer
  • Indendørs legeområde
  • Udendørslegeudstyr til børn
  • Legeplads
  • Børnegitter
  • Legetøj til swimming-pool

Pool og spa

  • Infinity pool
  • Spa
  • Boblebad
  • Udendørspool
  • Dyppe-pool
  • Pool med udsigt
  • Massage
  • Poolbar

Bad

  • Højt toilet
  • Hårtørrer
  • Offentlig bad
  • Eget badeværelse
  • Bruser
  • Badehætte
  • Toiletpapir

Udendørs

  • Picnicområde
  • Privat strand
  • Have
  • Terrasse/gårdhave
  • Liggestole
  • Badehåndklæder
  • Grill

Generelt

  • Familieværelser
  • Bagageopbevaring
  • Havudsigt
  • Siddeområde
  • Lydsikrede værelser
  • Telefon
  • Flise-/marmorgulv

Tilgængelighed

  • Allergivenlig
  • Ingen rygning
  • Handicapvenligt
  • Elevator
  • Allergivenligt værelse
  • Toilet med støttehåndtag

Aktiviteter

  • Gavebutik
  • Bræt-/puslespil
  • Spillerum
  • Bingo
  • Skønhedssalon
  • Shopping

Parkering og transport

  • Lufthavntransport (tillæg)
  • Gratis parkering
  • Privat parking
  • Transfertjeneste (mod ekstra gebyr)
  • Parkeringsservice

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Strygetjeneste
  • Tøjvask
  • Buksepresse
  • Strygejern og strygebræt

Sundhed og sikkerhed

  • Daglig rengøring
  • Overvågningskameraer i fællesområder
  • Overvågningskameraer uden for boligen
  • Sikkerhedsvagt 24 timer i døgnet
  • Førstehjælpsudstyr

Medier og underholdning

  • Kabel- eller satellit-tv
  • Fælles lounge/tv-område
  • Fjernsyn

Fitness

  • Aerobic
  • Fitnesshold
  • Fitnesscenter

Arbejdsområde

  • Fax/kopimaskine
  • Skrivebord

Soveværelse

  • Stikkontakt nær sengen

Anmeldelser af Radisson Cartagena Ocean Pavillion

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Radisson Cartagena Ocean Pavillion har haft. Rejsende har lavet 2.236 anmeldelser af Radisson Cartagena Ocean Pavillion til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 30. juli 2026.
8,7
Meget god
2236 verificerede bedømmelser
Fantastisk
1319
Meget god
410
God
233
Okay
101
Rimelig
67
Middelmådig
42
Dårlig
64
Sortér efter:Seneste

Vis anmeldelser, der indeholder:

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Radisson Cartagena Ocean Pavillion

Find andre ejendomme i Cartagena, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Radisson Cartagena Ocean Pavillion. Der er i alt 5.686 hoteller for rejsende i Cartagena. Prisdata blev senest opdateret den 30. juli 2026.

Udforsk Cartagena

Radisson Cartagena Ocean Pavillion ligger på Carrera 9 #22-850 i kvarteret i Cartagena. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 30. juli 2026.
Beliggenhed: Radisson Cartagena Ocean Pavillion, Carrera 9 #22-850

De mest populære seværdigheder

  • Playa La Boquilla1.4 km
  • Playa de Marbella4.5 km
  • Castillo San Felipe de Barajas6.1 km
  • India Catalina6.2 km
  • Estadio Olímpico Jaime Morón León6.5 km
  • Universidad de Cartagena6.7 km
  • Estadio Once de Noviembre6.7 km
  • Torre del Reloj6.8 km
  • Plaza de los Coches6.9 km
  • Cartagena Cathedral6.9 km
  • Centro de Convenciones Cartagena de Indias7 km
  • Plaza de Santo Domingo7 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Radisson Cartagena Ocean Pavillion

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Radisson Cartagena Ocean Pavillion. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 30. juli 2026.

  • Hvor tæt er Radisson Cartagena Ocean Pavillion på den nærmeste lufthavn, Cartagena Rafael Nunez Lufthavn?

    Blot 4,3 km mellem den nærmeste lufthavn, Cartagena Rafael Nunez Lufthavn, og Radisson Cartagena Ocean Pavillion, så køreturen forventes at tage 0 t. 03 min.. Den anslåede kørselstid kan variere afhængigt af trafikforholdene i området. Det gælder især omkring storbyer.

  • Er der en pool på Radisson Cartagena Ocean Pavillion?*

    Ja. Brugere af HotelsCombined, der rejser til Cartagena, leder ofte efter hoteller med pool. De feste hoteller har åbningstider på poolen, så sørg for at spørge ind til regler og retningslinjer for brug af poolen i receptionen på Radisson Cartagena Ocean Pavillion.

  • Hvor tæt er Radisson Cartagena Ocean Pavillion på centrum af Cartagena?

    Radisson Cartagena Ocean Pavillion ligger 3,2 km fra centrum af Marbella, Cartagena. Overvej en tur til Centro Cultural Ciudad Móvil, enn populær seværdighed, som du kan komme til fra Radisson Cartagena Ocean Pavillion med forskellige transportmidler.

  • Hvad er telefonnummeret til Radisson Cartagena Ocean Pavillion?

    Hvis du har spørgsmål om hotellet eller dit ophold, kan du ringe til +57 312 623 0868.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Radisson Cartagena Ocean Pavillion?

    Ja, Radisson Cartagena Ocean Pavillion har wi-fi til hotellets gæster.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Radisson Cartagena Ocean Pavillion?

    Ja. Du bør overveje at bo på Radisson Cartagena Ocean Pavillion, hvis det er vigtigt for dig at have direkte adgang til et fitnesscenter.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Radisson Cartagena Ocean Pavillion?

    12:00 er tidspunktet for at tjekke ud på Radisson Cartagena Ocean Pavillion. Sen udtjekning kan være muligt, men skal arrangeres med hotellet.

  • Hvor meget koster det at bo på Radisson Cartagena Ocean Pavillion, Cartagena?

    I gennemsnit har gæster betalt 1.312 kr. per nat for at bo på Radisson Cartagena Ocean Pavillion. Nogle brugere har fundet priser helt ned til 698 kr. per nat. Tast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se de tilgængelige priser for dit ophold.

  • Er der en restaurant på Radisson Cartagena Ocean Pavillion?

    Der er en restaurant på stedet. Kontakt Radisson Cartagena Ocean Pavillion for åbningstider og sidste udkald. Til drinks på stedet, er der en bar tilgængelig.

  • Har Radisson Cartagena Ocean Pavillion vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter. Heller ingen grund til at medbringe et rejsestrygejern, det kan stedet tilbyde.

  • Har Radisson Cartagena Ocean Pavillion handicapvenlige værelser?

    Ja, Radisson Cartagena Ocean Pavillion tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Radisson Cartagena Ocean Pavillion?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Radisson Cartagena Ocean Pavillion-reservation, hvis du overvejer at bo i september, hvor priserne typisk er lavest (485 kr.).

  • Er der andre Radisson-hoteller i Cartagena?

    I alt er der 1 sted i Cartagena. Den mest populære Radisson-ejendom i Cartagena er Radisson Cartagena Ocean Pavillion.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Radisson Cartagena Ocean Pavillion