Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

Hotel
2 stjerner
tir. 4.8
-
ons. 5.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
1.107 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 28. juli 2026.
tir. 4.8
-
ons. 5.8
Opholdstype
Bookinglink
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, 1 stor seng
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 28. juli 2026.
Overnatningsstedet har et fitnesscenter, et forretningscenter og concierge-tjenester. Foruden gratis Wi-Fi på fællesarealer tilbydes gæster gratis selvstændig parkering. Andre faciliteter inkluderer v...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+972 733 729 022

Fordele og faciliteter på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Gratis parkering
  • Kontor og konference
  • Wi-fi i alle områder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Kabel- eller satellit-tv

Basis

  • Gratis wi-fi
  • Wi-fi i alle områder
  • Internet
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Brandslukkere
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bodyshampoo
  • Aircondition
  • Skraldespande
  • Balsam

Tilgængelighed

  • Ikke-rygerværelser tilgængelige
  • Handicapvenligt
  • Elevator
  • Tilgængelig med elevator
  • Handicapparkering
  • Fjerfri pude
  • Toilet med støttehåndtag
  • Øverste etager tilgængelige med elevator
  • Rygeområde

Bad

  • Bruser
  • Badehætte
  • Badekar
  • Hårtørrer
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Eget badeværelse

Generelt

  • Familieværelser
  • Siddeområde
  • Sovesofa
  • Telefon
  • Flise-/marmorgulv
  • Byudsigt
  • Bagageopbevaring

Service og bekvemmelighed

  • Kontor og konference
  • Møde/banket-faciliteter
  • Minimarked ved hotellet
  • Adgang med nøgle
  • Adgang med nøglekort
  • Vandflaske

Medier og underholdning

  • Radio
  • Fladskærms-tv
  • Fælles lounge/tv-område
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Fjernsyn

Soveværelse

  • Fjerpude
  • Fold-sammen-seng
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skab

Sundhed og sikkerhed

  • Daglig rengøring
  • Førstehjælpsudstyr
  • Overvågningskameraer i fællesområder
  • Overvågningskameraer uden for boligen
  • Sikkerhedsvagt 24 timer i døgnet

Køkken

  • Elkedel
  • Te-/kaffemaskine
  • Køleskab
  • Tekøkken

Udendørs

  • Terrasse/gårdhave
  • Balkon
  • Havemøbler
  • Have

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Strygetjeneste
  • Tøjvask
  • Strygejern og strygebræt

Restauranter

  • Minibar
  • Menuer til speciel diæt (på forespørgsel)
  • Restaurant
  • Mad kan bringes ud til gæsteboliger

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parking

Arbejdsområde

  • Fax/kopimaskine
  • Skrivebord

Familievenligt

  • Tremmeseng tilgængelig
  • Børnevenlig buffet

Fitness

  • Aerobic
  • Fitnesscenter

Pool og spa

  • Boblebad

Aktiviteter

  • Bræt-/puslespil

Anmeldelser af Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels har haft. Rejsende har lavet 810 anmeldelser af Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 28. juli 2026.
8,2
Meget god
810 verificerede bedømmelser
Fantastisk
401
Meget god
161
God
101
Okay
47
Rimelig
46
Middelmådig
15
Dårlig
39
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Hoteller, der ligner Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

Find andre ejendomme i Nahariyya, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels. Der er i alt 150 hoteller for rejsende i Nahariyya. Prisdata blev senest opdateret den 28. juli 2026.

Udforsk Nahariyya

Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels ligger på Sderot Hanassi Ben Tsvi 1 i kvarteret i Nahariyya. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 28. juli 2026.
Beliggenhed: Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels, Sderot Hanassi Ben Tsvi 1

De mest populære seværdigheder

  • Galei Galil Beach1.2 km
  • Sokolov Beach1.2 km
  • Galilee Medical Center1.6 km
  • Betzet Beach8.3 km
  • Rosh Hanikra Grottoes9.7 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 28. juli 2026.

  • Hvor tæt er Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels på den nærmeste lufthavn, Haifa Lufthavn?

    Der er en afstand på 36,1 km mellem Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels og den nærmeste lufthavn, Haifa Lufthavn, så køreturen tager normalt omkring 0 t. 28 min., afhængigt af trafikken. Sørg for at tjekke trafikken i nærheden af hotellet og lufthavnen, da nogle områder kan have tættere trafik end andre, hvilket kan øge den forventede rejsetid.

  • Hvad er telefonnummeret til Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels?

    Hvis du har spørgsmål om hotellet eller dit ophold, kan du ringe til +972 733 729 022.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels?

    Ja, Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels har wi-fi til hotellets gæster.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels?

    Ja. Du bør overveje at bo på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels, hvis det er vigtigt for dig at have direkte adgang til et fitnesscenter.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels?

    Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels tjek ud er kl. 11:00, men sen udtjekning kan dog arrangeres på forhånd med hotelreceptionen.

  • Hvor meget koster det at bo på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels, Nahariyya?

    Normalt er Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels værelsespriser omkring 1.617 kr./per nat, med de bedste tilbud helt ned til 1.299 kr./per nat. Priserne varierer baseret på mange faktorer (så som datoer, tidspunkt på året, værelsestype mm.), så brug formlen ovenfor for at se tilbud på dit ønskede ophold.

  • Er der en restaurant på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels?

    Der er en restaurant på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels. Vær venlig at kontakte dem for at høre åbningstiderne.

  • Har Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter. Gæster kan også bruge strygefaciliteter.

  • Har Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels handicapvenlige værelser?

    Ja, Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels-reservation, hvis du overvejer at bo i april, hvor priserne typisk er lavest (729 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Arroyo Boutique&Business Hotel- By Star Hotels