Bed & Breakfast

Le Manoir du Vieux Presbytère

3 stjerner
9,7
Enestående
baseret på 182 anmeldelser
182 verificerede bedømmelser
lør. 26.9
-
søn. 27.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
893 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Le Manoir du Vieux Presbytère

lør. 26.9
-
søn. 27.9
Opholdstype
Bookinglink
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Klassisk værelse, 1 stor seng
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Om Le Manoir du Vieux Presbytère

Overnatningsstedet har en have, et picnicområde og gratis morgenmad. Foruden gratis Wi-Fi på fællesarealer tilbydes gæster gratis selvstændig parkering.
Rengøring er tilgængelig efter anmodning. <...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in16:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+1 418 396 5347
Licensnummer: 156785, 2027-06-30

Fordele og faciliteter på Le Manoir du Vieux Presbytère

  • Gratis wi-fi
  • Eget badeværelse
  • Balkon
  • Aircondition
  • Internet
  • Hårtørrer
  • Pengeskab
  • Ingen rygning
  • Gratis parkering
  • Privat parking

Anmeldelser af Le Manoir du Vieux Presbytère

9,7
Fantastisk
182 verificerede bedømmelser
Fantastisk
163
Meget god
16
God
3
Okay
0
Rimelig
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Le Manoir du Vieux Presbytère

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Le Manoir du Vieux Presbytère

  • Hvad er telefonnummeret til Le Manoir du Vieux Presbytère?

    Den bedste måde at kontakte Le Manoir du Vieux Presbytère på er ved at ringe til +1 418 396 5347.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Le Manoir du Vieux Presbytère?

    Ja, Le Manoir du Vieux Presbytère har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Le Manoir du Vieux Presbytère?

    Le Manoir du Vieux Presbytère har en normal tjek ind tid efter kl. 16:00, og tjek ud tid før kl. 11:00.

  • Hvor meget koster det at bo på Le Manoir du Vieux Presbytère, Port-Daniel?

    ET godt tilbud på Le Manoir du Vieux Presbytère lige nu er mellem 849 kr. og 867 kr. per nat. Priserne ændrer sig alt efter datoer og værelsestype, så tast dine ønsker ind i formlen ovenfor for at se de bedste tilbud lige nu.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Le Manoir du Vieux Presbytère