Privat indkvartering

Jiaoxi 320 B&B

Vurderet til klasse 0
9,4
Enestående
baseret på 60 anmeldelser
60 verificerede bedømmelser
lør. 26.9
-
søn. 27.9
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for Jiaoxi 320 B&B
Udbyder for Jiaoxi 320 B&B
Udbyder for Jiaoxi 320 B&B
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Jiaoxi 320 B&B

lør. 26.9
-
søn. 27.9

Om Jiaoxi 320 B&B

Overnatningsstedet er røgfrit og har køleskab på fællesareal, en have og fælles stue. Foruden gratis morgenmad tilbydes gæster gratis Wi-Fi på fællesarealer og gratis selvstændig parkering.
Jiaoxi...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Licensnummer: 旅宿登記證號:宜蘭縣民宿1113號|營業人統一編號:41129901|營業人名稱:礁溪320民宿

Fordele og faciliteter på Jiaoxi 320 B&B

  • Boblebad
  • Terrasse/gårdhave
  • Balkon
  • Aircondition
  • Kaffemaskine
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Grill

Anmeldelser af Jiaoxi 320 B&B

9,4
Fantastisk
60 verificerede bedømmelser
Fantastisk
47
Meget god
7
God
4
Okay
1
Rimelig
1
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Hoteller, der ligner Jiaoxi 320 B&B

Udforsk Jiaoxi

Den nøjagtige lokation vises efter booking

De mest populære seværdigheder

  • Jiaoxi Railway Station2.2 km
  • Jiaoxi Hot Spring2.6 km
  • Sicheng Railway Station3.2 km
  • Wufongci Waterfall4.8 km
  • Longtan Lake4.9 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Jiaoxi 320 B&B

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Jiaoxi 320 B&B?

    Ja, Jiaoxi 320 B&B har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Jiaoxi 320 B&B?

    Jiaoxi 320 B&B tjek ud er kl. 11:00, men sen udtjekning kan dog arrangeres på forhånd med hotelreceptionen.

  • Hvor meget koster det at bo på Jiaoxi 320 B&B, Jiaoxi?

    Priserne på Jiaoxi 320 B&B vil variere alt efter hvornår du plamlægger at bo der, og hvilken værelsestype du ønsker. gennemsnitsprisen for et værelser har på det seneste været 549 kr., nogle brugere har dog fundet priser helt ned til 468 kr.. For at se priser på dine valgte datoer, sæt dem ind i formlen ovenfor.

  • Har Jiaoxi 320 B&B handicapvenlige værelser?

    Ja, Jiaoxi 320 B&B tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Jiaoxi 320 B&B