Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

Lejlighedshotel
4 stjerner
fre. 31.7
-
lør. 1.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
908 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 24. juli 2026.
fre. 31.7
-
lør. 1.8
Opholdstype
Bookinglink
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, 1 ekstra stor seng
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 sovesofa
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, 1 ekstra stor seng
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Dobbeltværelse, 1 ekstra stor seng
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 24. juli 2026.
Overnatningsstedet er røgfrit og har en spa med fuld service, en restaurant og et fitnesscenter. Foruden gratis Wi-Fi på fællesarealer tilbydes gæster gratis parkeringsservice. Andre faciliteter inklu...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+1 877 538 7389

Fordele og faciliteter på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Udendørspool
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Parkeringsservice
  • Gratis parkering
  • Kontor og konference
  • Wi-fi i alle områder

Generelt

  • Vindue
  • Ekstra lange senge (> 2 meter)
  • Familieværelser
  • Fjerpude
  • Brandslukkere
  • Vaskeri
  • Fladskærms-tv
  • Gratis toiletartikler
  • Opvarmet pool
  • Roomservice
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Allergivenlig
  • Allergivenlig pude
  • Boblebad
  • Udendørspool
  • Adgang med nøglekort
  • Ingen rygning
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Pengeskab til bærbar computer
  • Hårtørrer
  • Skab med lås
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Aircondition
  • Fjerfri pude
  • Gratis parkering
  • Pool-håndklæder
  • Udsigt til pool
  • Pool med udsigt
  • Privat lejlighed i bygningen
  • Morgenkåbe
  • Eget badeværelse
  • Have
  • Privat ind- og udtjekning
  • Køkken
  • Døgnåben reception
  • Tekøkken
  • Bagageopbevaring
  • Privat parking
  • Radio
  • Terrasse/gårdhave
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Sikkerhedsboks
  • Siddeområde
  • Elevator
  • Shampoo
  • Poolbar
  • Fælles lounge/tv-område
  • Bruser
  • Opvaskemaskine
  • Strygejern og strygebræt
  • Ovn
  • Tilgængelig med elevator
  • Spisestue
  • Handicapparkering
  • Førstehjælpsudstyr
  • Mikroovn
  • Snackbar
  • Stikkontakt nær sengen
  • Ekstra toilet
  • Sovesofa
  • Vækkeur
  • Sovesofa
  • Lydsikrede værelser
  • Badekar
  • Lydsikring
  • Spabad
  • Kogeplader
  • Bodyshampoo
  • Morgenmad på værelset
  • Kuliltealarm
  • Telefon
  • Væg til væg-tæppe
  • Flise-/marmorgulv
  • Køleskab
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Pengeskab
  • Sauna
  • Håndklæder/lagner (mod gebyr)
  • Tøjstativ
  • Skraldespande
  • Tørretumbler
  • Fjernsyn
  • Balsam
  • Parkeringsservice
  • Skrivebord
  • Automat til drikkevarer
  • Automat til snacks
  • Spiseområde
  • Spisebord
  • Walk-in-bad
  • Garderobe eller skab
  • Vaskemaskine

Aktiviteter

  • Golf
  • Aftenunderholdning
  • Fitnesscenter
  • Pay-per-view-kanaler
  • Hiking
  • Massage

Tjenester

  • Kontor og konference
  • Fax/kopimaskine
  • Portner
  • Valutaveksling
  • Levering af dagligvarer
  • Møde/banket-faciliteter
  • Minimarked ved hotellet
  • Turskranke
  • Spa
  • Adgang med nøgle
  • Sikkerhedsvagt 24 timer i døgnet
  • Lufthavnsbus
Vis alle 114 faciliteter

Anmeldelser af Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel har haft. Rejsende har lavet 1.208 anmeldelser af Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 24. juli 2026.
8,3
Meget god1.208 verificerede bedømmelser
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

Find andre ejendomme i Las Vegas, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel. Der er i alt 3.329 hoteller for rejsende i Las Vegas. Prisdata blev senest opdateret den 24. juli 2026.

Udforsk Las Vegas Strip i Las Vegas

Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel ligger på 2600A West Harmon Ave i kvarteret Las Vegas Strip i Las Vegas. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 24. juli 2026.

De mest populære seværdigheder

Crystals at City Center

8 min. gang

0,6 km

Springvandene ved Bellagio

12 min. gang

1,0 km

Forum Shops

1,9 km

Mirage Hotel Volcano Show

2,1 km

Crystals at City Center

8 min. gang

0,6 km

Springvandene ved Bellagio

12 min. gang

1,0 km

Forum Shops

1,9 km

Mirage Hotel Volcano Show

2,1 km

Udlejningsbiler

77 kr. dagligt gennemsnit

Nærmeste lufthavne

Las Vegas Harry Reid Lufthavn

5,4 km

Las Vegas Boulder City Lufthavn

39,0 km

Las Vegas Harry Reid Lufthavn

5,4 km

Las Vegas Boulder City Lufthavn

39,0 km

  • Hvor langt er Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel fra T-Mobile Arena?

    Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel er et godt sted at bo, hvis du vil se T-Mobile Arena. det er 0,7 km væk.

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 24. juli 2026.

  • Er priserne på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel sammenlignelige med 4-stjernede hoteller i Las Vegas?

    Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel koster generelt mindre end den gennemsnitlige pris for 4-stjernede hoteller i Las Vegas. I gennemsnit kan du forvente at betale 1.454 kr. pr. nat i Las Vegas. Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel ligger på 1.493 kr. pr. nat, hvilket er 2% billigere end den gennemsnitlige pris i Las Vegas.

  • Hvor tæt er Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel på den nærmeste lufthavn, Las Vegas Harry Reid Lufthavn?

    Der er 5,7 km mellem den nærmeste lufthavn, Las Vegas Harry Reid Lufthavn, og Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel. Køreturen til lufthavnen fra hotellet burde tage 0 t. 04 min. med normal trafik. Det er vigtigt at tage f.eks. myldretid i betragtning, særligt i byområder.

  • Hvordan kommer gæsterne bedst fra Las Vegas Harry Reid Lufthavn til Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Hvis du vil have mest muligt frihed på turen til Las Vegas, kan du overveje at leje en bil for omkring 245 kr./dag og parkere den på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel, hvor der er parkeringspladser til hotellets gæster. Sammenkørselsapps og taxaer er stadig en meget almindelig løsning for gæster på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel. Det er ofte den billigste transportløsning, når du besøger Las Vegas.

  • Er Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel kæledyrsvenligt?

    Ja, hunde og de fleste andre kæledyr er generelt velkomne på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel.

  • Er der en pool på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?*

    Ja, Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel har en pool til hotellets gæster. Generelt er der faste åbningstider for pools på hoteller, så sørg for at tale med receptionen, inden du bruger poolen.

  • Hvor tæt er Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel på centrum af Las Vegas?

    Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel ligger 3,5 km fra centrum af Paradise, Las Vegas. Overvej en tur til Stratosphere, enn populær seværdighed, som du kan komme til fra Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel med forskellige transportmidler.

  • Hvad er telefonnummeret til Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    For at få assistance angående din reservation på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel skal du ringe til +1 877 538 7389.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Ja, Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel har wi-fi til hotellets gæster.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Ja, der er et fitnesscenter, som er tilgængeligt for gæsterne på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Det normale tidspunkt for at tjekke ud på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel er kl. 11:00. Gæster kan normalt tjekke ind fra kl. 15:00. Specielle aftaler kan være en mulighed, hvis det aftales med receptionen.

  • Hvor meget koster det at bo på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel, Las Vegas?

    I gennemsnit har gæster betalt 1.493 kr. per nat for at bo på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel. Nogle brugere har fundet priser helt ned til 178 kr. per nat. Tast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se de tilgængelige priser for dit ophold.

  • Er der en restaurant på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Der er en restaurant på stedet. Kontakt Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel for åbningstider og sidste udkald. De har også barservice til drinks.

  • Har Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter. Der er også strygejern (og strygebræt) på stedet.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel-reservation, hvis du overvejer at bo i juni, hvor priserne typisk er lavest (610 kr.).

  • I hvilket område af Las Vegas ligger Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel ligger i Las Vegas Strip-området af Las Vegas. Brug kortet på denne side til at forstå, hvor Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel ligger i forhold til resten af Las Vegas.

  • Hvilken er den billigste dag at tjekke ind på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel?

    Overvej at tjekke ind på Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel om onsdag, hvor prisen pr. nat typisk er lavest (gennemsnitlig pris pr. nat på 1.082 kr.).

  • Hvor langt er Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel fra T-Mobile Arena?

    Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel er et godt sted at bo, hvis du vil se T-Mobile Arena. det er 0,7 km væk.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Jet Luxury at the Vdara Condo Hotel