Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

Hotel
2 stjerner
tir. 4.8
-
ons. 5.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
443 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 28. juli 2026.
tir. 4.8
-
ons. 5.8
Opholdstype
Bookinglink
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Executive-værelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, 1 x to enkeltsenge
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 28. juli 2026.
På Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel & Apartments kan du slappe af ved en udendørs pool eller tage til sandstranden, der er privat, og hvor du kan tilbringe en sjov dag med volleyball. Alle 21...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+30 268 403 1171
Licensnummer: 1305207

Fordele og faciliteter på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Privat strand
  • Snorkling
  • Udendørspool
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine
  • Gratis parkering

Generelt

  • Udsigt mod stille vej
  • Familieværelser
  • Havudsigt
  • Siddeområde
  • Haveudsigt
  • Hjemmesko
  • Sovesofa
  • Lydsikring
  • Udsigt over seværdighed
  • Skab med lås
  • Bjergudsigt
  • Flise-/marmorgulv
  • Udsigt til pool
  • Bagageopbevaring

Basis

  • Gratis wi-fi
  • Wi-fi i alle områder
  • Internet
  • Håndklæder
  • Brandslukkere
  • Shampoo
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bodyshampoo
  • Aircondition
  • Skraldespande

Service og bekvemmelighed

  • Billeje
  • Møde/banket-faciliteter
  • Minimarked ved hotellet
  • Roomservice
  • Turskranke
  • Adgang med nøgle
  • Fodmassage
  • Vandflaske
  • Kapel
  • Døgnåben reception

Aktiviteter

  • Hiking
  • Fiskeri
  • Kano
  • Dykning
  • Dykning
  • Snorkling
  • Bordtennis
  • Vandsportsfaciliteter (ved hotellet)
  • Windsurfing

Bad

  • Bruser
  • Badekar
  • Spabad
  • Hårtørrer
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Morgenkåbe
  • Eget badeværelse

Køkken

  • Elkedel
  • Køkkenudstyr
  • Te-/kaffemaskine
  • Brødrister
  • Køleskab
  • Kaffemaskine
  • Tekøkken

Restauranter

  • Minibar
  • Madpakker
  • Menuer til speciel diæt (på forespørgsel)
  • Snackbar
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Udendørs

  • Terrasse/gårdhave
  • Liggestole
  • Balkon
  • Privat strand
  • Have

Parkering og transport

  • Lufthavntransport (tillæg)
  • Gratis parkering
  • Privat parking
  • Transfertjeneste (mod ekstra gebyr)

Medier og underholdning

  • Fladskærms-tv
  • Bibliotek
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Fjernsyn

Tilgængelighed

  • Kæledyr er tilladt efter anmodning. Gebyrer kan forekomme.
  • Ingen rygning
  • Privat lejlighed i bygningen
  • Rygeområde

Soveværelse

  • Ekstra lange senge (> 2 meter)
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Garderobe eller skab

Pool og spa

  • Massage
  • Boblebad
  • Udendørspool

Sundhed og sikkerhed

  • Daglig rengøring
  • Førstehjælpsudstyr
  • Pengeskab

Vaskeri

  • Vaskeri

Arbejdsområde

  • Fax/kopimaskine

Familievenligt

  • Tremmeseng tilgængelig

Anmeldelser af Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments har haft. Rejsende har lavet 518 anmeldelser af Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 28. juli 2026.
8,4
Meget god
518 verificerede bedømmelser
Fantastisk
266
Meget god
59
God
54
Okay
36
Rimelig
35
Middelmådig
16
Dårlig
52
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

Find andre ejendomme i Parga, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments. Der er i alt 523 hoteller for rejsende i Parga. Prisdata blev senest opdateret den 28. juli 2026.

Udforsk Parga

Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments ligger på 1 Parga i kvarteret i Parga. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 28. juli 2026.
Beliggenhed: Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments, 1 Parga

De mest populære seværdigheder

  • Ai Giannakis beach2.1 km
  • Necromanteion2.6 km
  • Krioneri Beach2.7 km
  • Castle of Parga3.2 km
  • Valtos Beach3.8 km
  • Anthousa Castle6.2 km
  • Sarakiniko Beach8.2 km
  • Efyra9.9 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 28. juli 2026.

  • Er priserne på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments sammenlignelige med 2-stjernede hoteller i Parga?

    Gennemsnitsprisen for en nat på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments er 59% lavere end gennemsnittet i Parga for hoteller med en lignende vurdering på 2 stjerner. Prisen pr. nat på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments er normalt 2.747 kr., hvilket anses for at være et godt tilbud for et hotelværelse i god kvalitet i Parga.

  • Er Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments kæledyrsvenligt?

    Ja, hunde og de fleste andre kæledyr er generelt velkomne på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments.

  • Er der en pool på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?*

    Ja. Mange, der tager til Parga, leder efter et hotel med pool. Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments har en pool på stedet, som hotelgæsterne kan bruge, men du bør vide, at hoteller normalt har regler angående brug af poolen.

  • Hvad er telefonnummeret til Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?

    Hvis du har spørgsmål om hotellet eller dit ophold, kan du ringe til +30 268 403 1171.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?

    Ja, Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?

    12:00 er tidspunktet for at tjekke ud på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments. Sen udtjekning kan være muligt, men skal arrangeres med hotellet.

  • Hvor meget koster det at bo på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments, Parga?

    Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments værelsespriserne afhænger af dine valgte datoer, værelsestype og tilgængelighed. Gennemsnitsprisen senest fundet er 2.747 kr./per nat, og de bedste tilbud starter fra 441 kr./per nat. For at se tilgængelige tilbud, tast dine datoerind i formlen ovenfor.

  • Er der en restaurant på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?

    Der er en restaurant på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments. Vær venlig at kontakte dem for at høre åbningstiderne. En bar er også tilgængelig på stedet.

  • Har Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments vaskefaciliteter?

    Ja, der er som regel vaskefaciliteter tilgængelige på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments, Parga.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments-reservation, hvis du overvejer at bo i maj, hvor priserne typisk er lavest (446 kr.).

  • Hvilken er den billigste dag at tjekke ind på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments?

    Overvej at tjekke ind på Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments om søndag, hvor prisen pr. nat typisk er lavest (gennemsnitlig pris pr. nat på 1.066 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Enjoy Lichnos Bay Village, Camping, Hotel and Apartments