5 Route De Geraudot, Rouilly-Sacey, Aube, Frankrig
492 kr.
billigste pris
pr. nat
Billigste tilbud | Grundpris pr. nat |
---|---|
Til centrum | 3,9 km |
---|---|
Vurdering | 7,8 |
Den tætteste lufthavn | Paris Charles De Gaulle |
Afstand til lufthavn | 149,8 km |
Tidspunkt for check-in | 14:00 |
---|---|
Tidspunkt for check-out | 12:00 |
Internet | Wi-fi i alle områder |
Regler | Kæledyr er tilladt efter anmodning. Gebyrer kan forekomme. |
Betaling & afbestilling | Reglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen. |
Nummer til receptionen | +33 3 25 43 80 80 |
Generelt |
|
---|---|
Aktiviteter |
|
Tjenester |
|
Ja. De fleste kæledyr, f.eks. hunde, er velkomne på Domaine de la Foret d'Orient.
Ja. Brugere af HotelsCombined, der rejser til Rouilly-Sacey, leder ofte efter hoteller med pool. De feste hoteller har åbningstider på poolen, så sørg for at spørge ind til regler og retningslinjer for brug af poolen i receptionen på Domaine de la Foret d'Orient.
For at få assistance angående din reservation på Domaine de la Foret d'Orient skal du ringe til +33 3 25 43 80 80.
Ja, Domaine de la Foret d'Orient har wi-fi til hotellets gæster.
Tjek ud skal foregå før kl. 12:00. For at tjekke ind på Domaine de la Foret d'Orient, skal gæster regne med efter kl. 14:00 på dagen for deres planlagte ankomst.
I gennemsnit har gæster betalt 709 kr. per nat for at bo på Domaine de la Foret d'Orient. Nogle brugere har fundet priser helt ned til 372 kr. per nat. Tast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se de tilgængelige priser for dit ophold.
Domaine de la Foret d'Orient har en restaurant. hotel har også en bar.
Ja, der er som regel vaskefaciliteter tilgængelige på Domaine de la Foret d'Orient, Rouilly-Sacey. Der er også strygejern (og strygebræt) på stedet.