Hotel

Campaspe Country House Hotel

3 stjerner
baseret på anmeldelser
ons. 30.9
-
tor. 1.10
2 gæster, 1 værelse
Udbyder
Udbyder for Campaspe Country House Hotel
Udbyder for Campaspe Country House Hotel
Udbyder for Campaspe Country House Hotel
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Campaspe Country House Hotel

ons. 30.9
-
tor. 1.10

Om Campaspe Country House Hotel

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.

Fordele og faciliteter på Campaspe Country House Hotel

  • Gratis wi-fi
  • Kontor og konference
  • Møde/banket-faciliteter
  • Vaskeri
  • Babysitning eller børnepasning
  • Tennis
  • Biliard
  • Bagageopbevaring

Anmeldelser af Campaspe Country House Hotel

Hoteller, der ligner Campaspe Country House Hotel

Udforsk Woodend

Beliggenhed: Campaspe Country House Hotel, 29 Goldies Lane

De mest populære seværdigheder

  • Holgate Brewhouse1.2 km
  • Woodend Children's Park1.5 km
  • Woodend Community Centre1.6 km
  • Woodend Golf Club2.1 km
  • Mount Diogenes7.6 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Campaspe Country House Hotel

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Campaspe Country House Hotel?

    Ja, Campaspe Country House Hotel har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Campaspe Country House Hotel?

    11:00 er tidspunktet for at tjekke ud på Campaspe Country House Hotel. Sen udtjekning kan være muligt, men skal arrangeres med hotellet.

  • Har Campaspe Country House Hotel vaskefaciliteter?

    Hvis du har brug for at få vasket dit tøj under dit ophold, kan du tage brug af vaskefaciliteterne og servicen på Campaspe Country House Hotel.

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Campaspe Country House Hotel