Cambria Hotel Rockville

Hotel
3 stjerner
lør. 29.8
-
søn. 30.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
558 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Cambria Hotel Rockville

lør. 29.8
-
søn. 30.8
Opholdstype
Bookinglink
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Dobbeltværelse, 1 ekstra stor seng
Standardværelse, 1 ekstra stor seng
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, 1 ekstra stor seng
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Cambria Hotel Rockville

Overnatningsstedet er røgfrit og har en indendørs pool, en restaurant og et døgnåbent fitnesscenter. Gæster tilbydes gratis Wi-Fi på fællesarealer. Andre faciliteter inkluderer en bar/lounge, et døgnå...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out12:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+1 301 294 2200

Fordele og faciliteter på Cambria Hotel Rockville

  • Indendørs pool
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine
  • Kontor og konference
  • Wi-fi i alle områder
  • Fladskærms-tv

Generelt

  • Børnemenuer
  • Ingen rygning
  • Badekar
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Hurtig check-out
  • Parkering
  • Handicapvenligt
  • Hårtørrer
  • Te-/kaffemaskine
  • Gavebutik
  • Opladning til elbiler
  • Vaskeri
  • Elevator
  • Aircondition
  • Fladskærms-tv
  • Køleskab
  • Pengeskab
  • Fælles lounge/tv-område
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bruser
  • Strygejern og strygebræt
  • Kaffemaskine
  • Fjernsyn
  • Handicapparkering
  • Skrivebord
  • Mikroovn
  • Forbundne værelse(r) tilgængelige
  • Morgenkåbe
  • Indendørs pool
  • Døgnåben reception
  • Bagageopbevaring

Aktiviteter

  • Fitnesscenter

Tjenester

  • Mødelokaler
  • Kontor og konference
  • Daglig rengøring
  • Møde/banket-faciliteter
  • Minimarked ved hotellet
Vis alle 39 faciliteter

Anmeldelser af Cambria Hotel Rockville

8,5
Meget god983 verificerede bedømmelser
Type rejsende:
Sortér efter:
A
10,0 Fantastisk
KAYAK
God beliggenhed. Tæt på transport. Tæt på restauranter. Vidunderligt personale.
L
2,0 Ringe
KAYAK
Intet varmt vand, ødelagt toilet, lagner lugter som om de var blevet vasket i beskidt vand

Hoteller, der ligner Cambria Hotel Rockville

Udforsk Rockville

De mest populære seværdigheder

6 min. gang

0,5 km

6 min. gang

0,5 km

11 min. gang

0,9 km

4 min. kørsel

2,2 km

6 min. kørsel

3,5 km

6 min. gang

0,5 km

6 min. gang

0,5 km

11 min. gang

0,9 km

4 min. kørsel

2,2 km

6 min. kørsel

3,5 km

Offentlig transport

16 min. gang

1,3 km

16 min. gang

1,3 km

Nærmeste lufthavne

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Cambria Hotel Rockville

  • Er Cambria Hotel Rockville kæledyrsvenligt?

    Ja. De fleste kæledyr, f.eks. hunde, er velkomne på Cambria Hotel Rockville.

  • Er der en pool på Cambria Hotel Rockville?*

    Ja. Brugere af HotelsCombined, der rejser til Rockville, leder ofte efter hoteller med pool. De feste hoteller har åbningstider på poolen, så sørg for at spørge ind til regler og retningslinjer for brug af poolen i receptionen på Cambria Hotel Rockville.

  • Hvad er telefonnummeret til Cambria Hotel Rockville?

    Hvis du har spørgsmål om Cambria Hotel Rockville og din reservation, kan du kontakte receptionen direkte på +1 301 294 2200.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Cambria Hotel Rockville?

    Ja, Cambria Hotel Rockville har wi-fi til hotellets gæster.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Cambria Hotel Rockville?

    Der er et fitnesscenter på Cambria Hotel Rockville. Fitnessområdet er kun tilgængeligt for hotellets gæster, og åbningstider og regler kan variere meget fra hotel til hotel. Det anbefales, at du kontakter receptionen, hvis du har nogen spørgsmål.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Cambria Hotel Rockville?

    12:00. Hvis du har brug for at tjekke ud senere, anbefaler vi, at aftale dette med receptionen, så snart du har mulighed for det. Tidspunktet for tjek ud er kl. 15:00.

  • Hvor meget koster det at bo på Cambria Hotel Rockville, Rockville?

    I gennemsnit har gæster betalt 720 kr. per nat for at bo på Cambria Hotel Rockville. Nogle brugere har fundet priser helt ned til 542 kr. per nat. Tast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se de tilgængelige priser for dit ophold.

  • Er der en restaurant på Cambria Hotel Rockville?

    Ja, der er en restaurant på Cambria Hotel Rockville, Rockville. De har også barservice til drinks.

  • Har Cambria Hotel Rockville vaskefaciliteter?

    Cambria Hotel Rockville giver mulighed for at vaske tøj. kontakt stedet for detaljer. Der er også strygejern (og strygebræt) på stedet.

  • Har Cambria Hotel Rockville handicapvenlige værelser?

    Ja, Cambria Hotel Rockville tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Cambria Hotel Rockville?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Cambria Hotel Rockville-reservation, hvis du overvejer at bo i december, hvor priserne typisk er lavest (588 kr.).

  • Er der andre Cambria Suites-hoteller i Rockville?

    I alt er der 1 sted i Rockville. Den mest populære Cambria Suites-ejendom i Rockville er Cambria Hotel Rockville.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Cambria Hotel Rockville