Lejlighed

Caloundra Central Apartment Hotel

Vurderet til klasse 0
7,1
God
baseret på 1134 anmeldelser
1.134 verificerede bedømmelser
tir. 27.10
-
ons. 28.10
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
589 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Caloundra Central Apartment Hotel

tir. 27.10
-
ons. 28.10
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, 1 stor seng
Superior-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Queen-size-værelse, 1 stor seng
Dobbeltværelse, 1 x to enkeltsenge
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Om Caloundra Central Apartment Hotel

Overnatningsstedet er røgfrit og har 2 udendørs swimmingpools, et konferencecenter og et boblebad. Gæster tilbydes gratis Wi-Fi på fællesarealer. Andre faciliteter inkluderer konferencelokaler, en bør...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.

Fordele og faciliteter på Caloundra Central Apartment Hotel

  • Udendørspool
  • Boblebad
  • Aircondition
  • Tørretumbler
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Grill
  • Gratis toiletartikler

Anmeldelser af Caloundra Central Apartment Hotel

7,1
God
1134 verificerede bedømmelser
Fantastisk
282
Meget god
176
God
208
Okay
117
Rimelig
138
Middelmådig
78
Dårlig
135
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Alle anmeldelser

2.0
Dårlig
Martin, sep. 2023
Da vi kom med vores 4-årige var poolen beskidt og den opvarmede spa virkede ikke kun på kold Klimaanlægget virkede ikke. Værelset var dårligt indrettet. Ingen billeder, intet så nøgne og kolde. De så prisen på det.

Hoteller, der ligner Caloundra Central Apartment Hotel

Udforsk Caloundra

Den nøjagtige lokation vises efter booking

De mest populære seværdigheder

  • Roy Henzell Oval2.5 km
  • Queensland Air Museum2.7 km
  • Caloundra Events Center2.7 km
  • Caloundra CBD2.9 km
  • Shelly Beach3.2 km
  • Bulcock Beach3.3 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Caloundra Central Apartment Hotel

  • Hvor tæt er Caloundra Central Apartment Hotel på den nærmeste lufthavn, Maroochydore Sunshine Coast Lufthavn?

    Afstanden mellem den nærmeste lufthavn, Maroochydore Sunshine Coast Lufthavn, og Caloundra Central Apartment Hotel er 31,8 km, og den forventede køretid er ca. 0 t. 24 min.. Kørselstiden mellem de to steder kan variere afhængigt af tidspunktet på dagen og trafikforholdene i området.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Caloundra Central Apartment Hotel?

    Ja, Caloundra Central Apartment Hotel har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Caloundra Central Apartment Hotel?

    Tjek ud skal foregå før kl. 10:00. For at tjekke ind på Caloundra Central Apartment Hotel, skal gæster regne med efter kl. 14:00 på dagen for deres planlagte ankomst.

  • Hvor meget koster det at bo på Caloundra Central Apartment Hotel, Caloundra?

    631 kr. per nat er det bedste pris senest fundet for et værelse på Caloundra Central Apartment Hotel, med gennemsnitlige tilbud på omkring 807 kr. per nat. ETast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se tilgængelige priser.

  • Har Caloundra Central Apartment Hotel vaskefaciliteter?

    Ja, der er som regel vaskefaciliteter tilgængelige på Caloundra Central Apartment Hotel, Caloundra. Heller ingen grund til at medbringe et rejsestrygejern, det kan stedet tilbyde.

  • Har Caloundra Central Apartment Hotel handicapvenlige værelser?

    Ja, Caloundra Central Apartment Hotel tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Caloundra Central Apartment Hotel