Marriott Boston Quincy

Hotel
3 stjerner
man. 3.8
-
tir. 4.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
680 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Marriott Boston Quincy

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Marriott Boston Quincy, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 27. juli 2026.
man. 3.8
-
tir. 4.8
Opholdstype
Bookinglink
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, ukendt sengetype
Queen-size-værelse, 2 store senge
Queen-size-værelse, 2 store senge
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, 1 ekstra stor seng
Standardværelse, 1 ekstra stor seng
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 1 ekstra stor seng
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
Dobbeltværelse, 2 dobbeltsenge
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
King-size-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, 1 ekstra stor seng
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Marriott Boston Quincy

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Marriott Boston Quincy for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 27. juli 2026.
Overnatningsstedet har en indendørs pool, en restaurant og et døgnåbent fitnesscenter. Gæster tilbydes gratis Wi-Fi på fællesarealer. Andre faciliteter inkluderer en bar/lounge, et forretningscenter o...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in16:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+1 617 472 1000

Fordele og faciliteter på Marriott Boston Quincy

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Marriott Boston Quincy, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Indendørs pool
  • Fitnesscenter
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine
  • Kontor og konference
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Kabel- eller satellit-tv

Basis

  • Wi-fi (tillæg)
  • Internet
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Brandslukkere
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bodyshampoo
  • Aircondition
  • Skraldespande
  • Balsam

Tilgængelighed

  • Hele enheden er tilgængelig for rullestolsbrugere
  • Kæledyr er tilladt efter anmodning. Gebyrer kan forekomme.
  • Handicapvenligt
  • Lettilgængeligt bad
  • Elevator
  • Allergivenlig
  • Tilpasset bad
  • Allergivenligt værelse
  • Ingen rygning
  • Fjerfri pude
  • Toilet med støttehåndtag
  • Øverste etager tilgængelige med elevator

Bad

  • Hævet toilet
  • Bruser
  • Højt toilet
  • Badekar
  • Hårtørrer
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Eget badeværelse
  • Walk-in-bad

Service og bekvemmelighed

  • Mødelokaler
  • Pengeautomat
  • Kontor og konference
  • Vækning
  • Portner
  • Møde/banket-faciliteter
  • Adgang med nøglekort
  • Hurtig check-out
  • Døgnåben reception

Generelt

  • Tilgang til executive-lounge
  • Familieværelser
  • Siddeområde
  • Forbundne værelse(r) tilgængelige
  • Sovesofa
  • Telefon
  • Væg til væg-tæppe
  • Bagageopbevaring

Medier og underholdning

  • Radio
  • Fladskærms-tv
  • Fælles lounge/tv-område
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Pay-per-view-kanaler
  • Streaming-tjenester
  • Fjernsyn

Soveværelse

  • Fjerpude
  • Fold-sammen-seng
  • Stikkontakt nær sengen
  • Vækkeur
  • Garderobe eller skab

Restauranter

  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Te-/kaffemaskine
  • Kaffemaskine

Udendørs

  • Terrasse/gårdhave
  • Udendørs ildsted
  • Have

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Tøjvask
  • Strygejern og strygebræt

Parkering og transport

  • Opladning til elbiler
  • Parkering (tillæg)

Arbejdsområde

  • Fax/kopimaskine
  • Skrivebord

Aktiviteter

  • Gavebutik
  • Snowboarding

Sundhed og sikkerhed

  • Sikkerhedsvagt 24 timer i døgnet

Fitness

  • Fitnesscenter

Pool

  • Indendørs pool

Anmeldelser af Marriott Boston Quincy

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Marriott Boston Quincy har haft. Rejsende har lavet 773 anmeldelser af Marriott Boston Quincy til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 27. juli 2026.
8,1
Meget god
773 verificerede bedømmelser
Fantastisk
384
Meget god
136
God
96
Okay
37
Rimelig
44
Middelmådig
27
Dårlig
49
Sortér efter:Seneste

Vis anmeldelser, der indeholder:

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Marriott Boston Quincy

Find andre ejendomme i Quincy, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Marriott Boston Quincy. Der er i alt 50 hoteller for rejsende i Quincy. Prisdata blev senest opdateret den 27. juli 2026.

Udforsk Quincy

Marriott Boston Quincy ligger på 1000 Marriott Drive i kvarteret i Quincy. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 27. juli 2026.
Beliggenhed: Marriott Boston Quincy, 1000 Marriott Drive

De mest populære seværdigheder

  • South Junior High School1.2 km
  • John Winthrop Jr. Iron Furnace Site1.9 km
  • Granite Railway2.3 km
  • Baxter-King House2.7 km
  • United First Parish Church2.7 km
  • Thomas Crane Public Library2.8 km
  • Quincy Historical Society Museum2.9 km
  • Masonic Temple2.9 km
  • Forbes Hill Standpipe3.2 km
  • Dorothy Quincy Homestead3.3 km
  • Quincy Electric Light and Power Company Station3.5 km
  • Wollaston Unitarian Church3.9 km

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Marriott Boston Quincy

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Marriott Boston Quincy. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 27. juli 2026.

  • Hvor tæt er Marriott Boston Quincy på den nærmeste lufthavn, Boston Logan Lufthavn?

    Der er en afstand på 24,4 km mellem Marriott Boston Quincy og den nærmeste lufthavn, Boston Logan Lufthavn, så køreturen tager normalt omkring 0 t. 18 min., afhængigt af trafikken. Sørg for at tjekke trafikken i nærheden af hotellet og lufthavnen, da nogle områder kan have tættere trafik end andre, hvilket kan øge den forventede rejsetid.

  • Er Marriott Boston Quincy kæledyrsvenligt?

    Marriott Boston Quincy er kæledyrsvenligt. Du må gerne tage dit kæledyr med, hvis du bor på Marriott Boston Quincy.

  • Er der en pool på Marriott Boston Quincy?*

    Ja. Brugere af HotelsCombined, der rejser til Quincy, leder ofte efter hoteller med pool. De feste hoteller har åbningstider på poolen, så sørg for at spørge ind til regler og retningslinjer for brug af poolen i receptionen på Marriott Boston Quincy.

  • Hvad er telefonnummeret til Marriott Boston Quincy?

    Hvis du har spørgsmål om hotellet eller dit ophold, kan du ringe til +1 617 472 1000.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Marriott Boston Quincy?

    Ja, Marriott Boston Quincy har wi-fi til hotellets gæster.

  • Er der et træningsfaciliteter eller fitnesscenter på Marriott Boston Quincy?

    Ja. Du bør overveje at bo på Marriott Boston Quincy, hvis det er vigtigt for dig at have direkte adgang til et fitnesscenter.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Marriott Boston Quincy?

    Tjek ud skal foregå før kl. 11:00. For at tjekke ind på Marriott Boston Quincy, skal gæster regne med efter kl. 16:00 på dagen for deres planlagte ankomst.

  • Hvor meget koster det at bo på Marriott Boston Quincy, Quincy?

    815 kr. per nat er det bedste pris senest fundet for et værelse på Marriott Boston Quincy, med gennemsnitlige tilbud på omkring 1.517 kr. per nat. ETast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se tilgængelige priser.

  • Er der en restaurant på Marriott Boston Quincy?

    Ja, man kan bestille mad fra Marriott Boston Quincy restauranten. Åbningstiderne kan variere. hotel har også en bar.

  • Har Marriott Boston Quincy vaskefaciliteter?

    Ja, der er vaskefaciliteter for gæster på Marriott Boston Quincy. Heller ingen grund til at medbringe et rejsestrygejern, det kan stedet tilbyde.

  • Har Marriott Boston Quincy handicapvenlige værelser?

    Ja, Marriott Boston Quincy tilbyder handicapvenlige værelser til de gæster, der har brug for det. Tjek de tilgængelige tilbud på HotelsCombined for at se aktuel tilgængelighed.

  • Er der andre Marriott Hotels & Resorts-hoteller i Quincy?

    I alt er der 1 sted i Quincy. Den mest populære Marriott Hotels & Resorts-ejendom i Quincy er Marriott Boston Quincy.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Marriott Boston Quincy