Hotel

Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

4 stjerner
8,2
Enestående
baseret på 2970 anmeldelser
2.970 verificerede bedømmelser
man. 28.9
-
tir. 29.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
559 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

man. 28.9
-
tir. 29.9
Opholdstype
Bookinglink
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, 2 x to enkeltsenge
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Om Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

Overnatningsstedet er røgfrit og har en restaurant, en bar/lounge og vaskeservice. Foruden gratis morgenmadsbuffet tilbydes gæster gratis Wi-Fi på fællesarealer og gratis selvstændig parkering. Andre ...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+31 504 031 400

Fordele og faciliteter på Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Café
  • Gratis parkering
  • Wi-fi i alle områder
  • Fladskærms-tv
  • Kabel- eller satellit-tv

Anmeldelser af Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

8,2
Meget god
2970 verificerede bedømmelser
Fantastisk
1308
Meget god
871
God
461
Okay
153
Rimelig
89
Middelmådig
51
Dårlig
37
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Hoteller, der ligner Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard

  • Hvor tæt er Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard på den nærmeste lufthavn, Groningen Eelde Lufthavn?

    Der er en afstand på 27 km mellem Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard og den nærmeste lufthavn, Groningen Eelde Lufthavn, så køreturen tager normalt omkring 0 t. 20 min., afhængigt af trafikken. Sørg for at tjekke trafikken i nærheden af hotellet og lufthavnen, da nogle områder kan have tættere trafik end andre, hvilket kan øge den forventede rejsetid.

  • Hvad er telefonnummeret til Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard?

    Hvis du har spørgsmål om hotellet eller dit ophold, kan du ringe til +31 504 031 400.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard?

    Ja, Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard?

    Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard tjek ud er kl. 11:00, men sen udtjekning kan dog arrangeres på forhånd med hotelreceptionen.

  • Hvor meget koster det at bo på Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard, Aduard?

    Priserne på Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard vil variere alt efter hvornår du plamlægger at bo der, og hvilken værelsestype du ønsker. gennemsnitsprisen for et værelser har på det seneste været 732 kr., nogle brugere har dog fundet priser helt ned til 589 kr.. For at se priser på dine valgte datoer, sæt dem ind i formlen ovenfor.

  • Er der en restaurant på Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard?

    Ja - Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard har en restaurant. Der er også et bar- og loungeområde på hotellet.

  • Har Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter. Gæster har også adgang til strygejern og strygebræt under deres ophold - enten på værelset, eller ved henvendelse til receptionen.

  • Er der andre Best Western-hoteller i Aduard?

    I alt er der 1 sted i Aduard. Den mest populære Best Western-ejendom i Aduard er Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Best Western Plus Hotel Restaurant Aduard