Barooga River Gums Motor Inn

Hotel
3 stjerner
fre. 4.9
-
lør. 5.9
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
519 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Barooga River Gums Motor Inn

fre. 4.9
-
lør. 5.9
Opholdstype
Bookinglink
Executive-værelse, 1 ekstra stor seng
Executive-værelse, 1 ekstra stor seng
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
King-size-værelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Barooga River Gums Motor Inn

Overnatningsstedet er røgfrit og har en udendørs pool, vaskeri på stedet og en døgnåben reception. Foruden gratis Wi-Fi på fællesarealer tilbydes gæster gratis selvstændig parkering. Andre faciliteter...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+61 358 734 575

Fordele og faciliteter på Barooga River Gums Motor Inn

  • Udendørspool
  • Roomservice
  • Gratis wi-fi
  • Te-/kaffemaskine
  • Gratis parkering
  • Wi-fi i alle områder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Gratis toiletartikler

Generelt

  • Vinglas
  • Elkedel
  • Radio
  • Hele enheden ligger i stueetagen
  • Ikke-rygerværelser tilgængelige
  • Liggestole
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Ventilator
  • Grill
  • Brandslukkere
  • Vaskeri
  • Fladskærms-tv
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Roomservice
  • Opvarmning
  • Bruser
  • Strygejern og strygebræt
  • Badehætte
  • Ovn
  • Allergivenlig pude
  • Mikroovn
  • Udendørspool
  • Stikkontakt nær sengen
  • Vækkeur
  • Overvågningskameraer i fællesområder
  • Overvågningskameraer uden for boligen
  • Køkkenudstyr
  • Kogeplader
  • Hurtig check-out
  • Bodyshampoo
  • Hårtørrer
  • Te-/kaffemaskine
  • Kabel- eller satellit-tv
  • Keddel
  • Aircondition
  • Brødrister
  • Køleskab
  • Fjerfri pude
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Skraldespande
  • Fjernsyn
  • Gratis parkering
  • Balsam
  • Pool-håndklæder
  • Skrivebord
  • Spisebord
  • Eget badeværelse
  • Walk-in-bad
  • Have
  • Privat ind- og udtjekning
  • Døgnåben reception
  • Rygeområde
  • Privat indgang
  • Tekøkken
  • Privat parking

Aktiviteter

  • Golf
  • Streaming-tjenester

Tjenester

  • Daglig rengøring
  • Fax/kopimaskine
  • Adgang med nøgle
Vis alle 63 faciliteter

Anmeldelser af Barooga River Gums Motor Inn

9,4
Fantastisk361 verificerede bedømmelser
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner Barooga River Gums Motor Inn

Udforsk Barooga

De mest populære seværdigheder

6 min. gang

0,5 km

15 min. gang

1,2 km

6 min. gang

0,5 km

15 min. gang

1,2 km

Nærmeste lufthavne

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Barooga River Gums Motor Inn

  • Er der en pool på Barooga River Gums Motor Inn?*

    Ja. Mange, der tager til Barooga, leder efter et hotel med pool. Barooga River Gums Motor Inn har en pool på stedet, som hotelgæsterne kan bruge, men du bør vide, at hoteller normalt har regler angående brug af poolen.

  • Hvad er telefonnummeret til Barooga River Gums Motor Inn?

    Hvis du har spørgsmål eller tvivl om opholdet, kan du ringe til +61 358 734 575 for at tale med en fra receptionen på Barooga River Gums Motor Inn.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Barooga River Gums Motor Inn?

    Ja, Barooga River Gums Motor Inn har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Barooga River Gums Motor Inn?

    Tjek ud skal foregå før kl. 10:00. For at tjekke ind på Barooga River Gums Motor Inn, skal gæster regne med efter kl. 14:00 på dagen for deres planlagte ankomst.

  • Hvor meget koster det at bo på Barooga River Gums Motor Inn, Barooga?

    ET godt tilbud på Barooga River Gums Motor Inn lige nu er mellem 462 kr. og 555 kr. per nat. Priserne ændrer sig alt efter datoer og værelsestype, så tast dine ønsker ind i formlen ovenfor for at se de bedste tilbud lige nu.

  • Har Barooga River Gums Motor Inn vaskefaciliteter?

    Dette sted tilbyder vaskefaciliteter. Der er også strygejern (og strygebræt) på stedet.

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Barooga River Gums Motor Inn