Archontiko Mesochori

Lejlighed
Vurderet til klasse 0
ons. 5.8
-
tor. 6.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
969 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Archontiko Mesochori

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Archontiko Mesochori, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 29. juli 2026.
ons. 5.8
-
tor. 6.8
Opholdstype
Bookinglink
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, 1 stor seng
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Deluxe-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Superior-værelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Archontiko Mesochori

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Archontiko Mesochori for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 29. juli 2026.
Mens du er på overnatningsstedet, kan du nyde godt af alle hjemmets bekvemmeligheder med mere, herunder et køleskab og gratis Wi-Fi samt et tv og en kaffe-/temaskine. Andre faciliteter omfatter premiu...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in15:00
Tidspunkt for check-out11:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Licensnummer: 0727K124K0260500

Fordele og faciliteter på Archontiko Mesochori

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Archontiko Mesochori, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Kun voksne
  • Byudsigt
  • Bjergudsigt
  • Terrasse/gårdhave
  • Aircondition
  • Kaffemaskine
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn

Generelt

  • Vinglas
  • Elkedel
  • Terrasse/gårdhave
  • Ekstra lange senge (> 2 meter)
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Sikkerhedsboks
  • Kun voksne
  • Brandslukkere
  • Opladning til elbiler
  • Siddeområde
  • Minibar
  • Fladskærms-tv
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Haveudsigt
  • Fælles lounge/tv-område
  • Roomservice
  • Træ- eller parketgulv
  • Opvarmning
  • Bruser
  • Hjemmesko
  • Førstehjælpsudstyr
  • Udsigt over indre gårdsplads
  • Stikkontakt nær sengen
  • Sovesofa
  • Sovesofa
  • Overvågningskameraer i fællesområder
  • Overvågningskameraer uden for boligen
  • Ingen rygning
  • Lydsikrede værelser
  • Badekar
  • Lydsikring
  • Bar/lounge
  • Udsigt over seværdighed
  • Hurtig check-out
  • Bodyshampoo
  • Hårtørrer
  • Vandflaske
  • Morgenmad på værelset
  • Te-/kaffemaskine
  • Myggenet
  • Keddel
  • Bjergudsigt
  • Aircondition
  • Køleskab
  • Fjerfri pude
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Havemøbler
  • Byudsigt
  • Mad kan bringes ud til gæsteboliger
  • Kaffemaskine
  • Fjernsyn
  • Gratis parkering
  • Picnicområde
  • Balsam
  • Øverste etager tilgængelige med trapper
  • Skrivebord
  • Eget badeværelse
  • Have
  • Privat ind- og udtjekning
  • Garderobe eller skab
  • Privat indgang
  • Privat parking

Aktiviteter

  • Hiking
  • Bibliotek
  • Cykeludlejning
  • Cykling
  • Madlavningskursus
  • Ridning

Tjenester

  • Billeje
  • Daglig rengøring
  • Fax/kopimaskine
  • Portner
  • Turskranke
Vis alle 76 faciliteter

Anmeldelser af Archontiko Mesochori

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Archontiko Mesochori har haft. Rejsende har lavet 1.198 anmeldelser af Archontiko Mesochori til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 29. juli 2026.
9,5
Fantastisk1.198 verificerede bedømmelser
Ingen anmeldelser. Prøv at fjerne et filter, ændre din søgning eller rydde alle for at få vist anmeldelser.

Hoteller, der ligner Archontiko Mesochori

Find andre ejendomme i Kalabaka, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Archontiko Mesochori. Der er i alt 441 hoteller for rejsende i Kalabaka. Prisdata blev senest opdateret den 29. juli 2026.

Udforsk Kalabaka

Archontiko Mesochori ligger på i kvarteret i Kalabaka. Data om populære seværdigheder blev senest opdateret den 29. juli 2026.

De mest populære seværdigheder

Meteora

16 min. gang

1,4 km

Meteora

16 min. gang

1,4 km

Nærmeste lufthavne

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Archontiko Mesochori

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Archontiko Mesochori. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 29. juli 2026.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Archontiko Mesochori?

    Ja, Archontiko Mesochori har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Archontiko Mesochori?

    Tjek ud skal foregå før kl. 11:00. For at tjekke ind på Archontiko Mesochori, skal gæster regne med efter kl. 15:00 på dagen for deres planlagte ankomst.

  • Hvor meget koster det at bo på Archontiko Mesochori, Kalabaka?

    Priserne på Archontiko Mesochori vil variere alt efter hvornår du plamlægger at bo der, og hvilken værelsestype du ønsker. gennemsnitsprisen for et værelser har på det seneste været 772 kr., nogle brugere har dog fundet priser helt ned til 477 kr.. For at se priser på dine valgte datoer, sæt dem ind i formlen ovenfor.

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined