Phillip Island Park Lane Holiday Park

Motel
3 stjerner
lør. 1.8
-
søn. 2.8
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
630 kr.
/Billigste pris per nat
Værelser
Om
Anmeldelser
Lignende hoteller
Beliggenhed
Ofte stillede spørgsmål

Bedste tilbud på Phillip Island Park Lane Holiday Park

Udforsk de mest attraktive tilbud, der er tilgængelige for Phillip Island Park Lane Holiday Park, for at sikre, at du får mest værdi for pengene på din overnatning. Ejendommene blev sidst opdateret den 25. juli 2026.
lør. 1.8
-
søn. 2.8
Opholdstype
Bookinglink
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Klassisk værelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 dobbeltseng
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Garanteretgaranteret

Om Phillip Island Park Lane Holiday Park

Find viktige oplysninger, faciliteter og funktioner på Phillip Island Park Lane Holiday Park for at få en oversigt over, hvad du kan forvente under dit ophold. Informationen om denne ejendom blev senest opdateret den 25. juli 2026.
Overnatningsstedet er røgfrit og har en udendørs pool, mikrobølgeovn på fællesareal og køleskab på fællesareal. Andre faciliteter inkluderer vaskeri på stedet, en havegrill og et picnicområde. Alle 35...

Værd at vide

Tidspunkt for check-in14:00
Tidspunkt for check-out10:00
Betaling & afbestillingReglerne kan variere afhængigt af værelsestypen og udbyderen.
Nummer til receptionen+61 359 522 020

Fordele og faciliteter på Phillip Island Park Lane Holiday Park

En omfattende liste over de faciliteter, som du vil finde på Phillip Island Park Lane Holiday Park, på stedet, i bygningen og på værelset.
  • Udendørspool
  • Restaurant
  • Gratis wi-fi
  • Gratis parkering
  • Fladskærms-tv
  • Fjernsyn
  • Gratis toiletartikler
  • Kæledyr er tilladt efter anmodning. Gebyrer kan forekomme.
  • Tøjvask
  • Vaskeri

Køkken

  • Vinglas
  • Elkedel
  • Fælles køkken
  • Opvaskemaskine
  • Ovn
  • Mikroovn
  • Køkkenudstyr
  • Kogeplader
  • Keddel
  • Brødrister
  • Køleskab
  • Spiseområde
  • Køkken
  • Tekøkken

Basis

  • Gratis wi-fi
  • Sengetøj
  • Håndklæder
  • Brandslukkere
  • Gratis toiletartikler
  • Shampoo
  • Røgalarmer
  • Opvarmning
  • Bodyshampoo
  • Aircondition
  • Skraldespande
  • Balsam

Udendørs

  • Terrasse/gårdhave
  • Liggestole
  • Grill
  • Balkon
  • Udendørsspiseområde
  • Havemøbler
  • Picnicområde

Tilgængelighed

  • Hele enheden ligger i stueetagen
  • Ikke-rygerværelser tilgængelige
  • Kæledyr er tilladt efter anmodning. Gebyrer kan forekomme.
  • Handicapparkering
  • Fjerfri pude
  • Privat indgang

Aktiviteter

  • Hvalsafari
  • Bræt-/puslespil
  • Spillerum
  • Golf
  • Bordtennis
  • Biliard

Bad

  • Bruser
  • Hårtørrer
  • Toilet
  • Toiletpapir
  • Eget badeværelse

Generelt

  • Vindue
  • Familieværelser
  • Siddeområde
  • Sovesofa
  • Væg til væg-tæppe

Medier og underholdning

  • Fladskærms-tv
  • Fælles lounge/tv-område
  • Fjernsyn
  • Dvd-afspiller

Sundhed og sikkerhed

  • Førstehjælpsudstyr
  • Overvågningskameraer i fællesområder
  • Overvågningskameraer uden for boligen
  • Rengøringsprodukter

Vaskeri

  • Vaskeri
  • Tøjvask
  • Strygejern og strygebræt

Soveværelse

  • Stikkontakt nær sengen
  • Vækkeur
  • Garderobe eller skab

Parkering og transport

  • Gratis parkering
  • Privat parking

Restauranter

  • Restaurant
  • Spisebord

Service og bekvemmelighed

  • Turskranke
  • Adgang med nøgle

Familievenligt

  • Udendørslegeudstyr til børn
  • Legeplads

Pool

  • Saltvandspool
  • Udendørspool

Arbejdsområde

  • Skrivebord

Fitness

  • Tennis

Anmeldelser af Phillip Island Park Lane Holiday Park

Læs førstehåndsanmeldelser og bedømmelser, som giver indblik i de oplevelser, tidligere gæster på Phillip Island Park Lane Holiday Park har haft. Rejsende har lavet 800 anmeldelser af Phillip Island Park Lane Holiday Park til dags dato. Data for anmeldelser blev senest opdateret den 25. juli 2026.
8,6
Meget god
800 verificerede bedømmelser
Fantastisk
383
Meget god
183
God
110
Okay
40
Rimelig
39
Middelmådig
19
Dårlig
26
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Hoteller, der ligner Phillip Island Park Lane Holiday Park

Find andre ejendomme i Cowes, der tilbyder en lignende oplevelse og stemning som Phillip Island Park Lane Holiday Park. Der er i alt 749 hoteller for rejsende i Cowes. Prisdata blev senest opdateret den 25. juli 2026.

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Phillip Island Park Lane Holiday Park

Find svar på ofte stillede spørgsmål omkring reservationer, faciliteter, politikker med mere, når du booker en overnatning på Phillip Island Park Lane Holiday Park. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 25. juli 2026.

  • Er priserne på Phillip Island Park Lane Holiday Park sammenlignelige med 3-stjernede hoteller i Cowes?

    Prisen pr. nat på Phillip Island Park Lane Holiday Park vil generelt være 12% billigere end gennemsnitsprisen på et 3-stjernet hotel i Cowes. Når du bor på Phillip Island Park Lane Holiday Park, bør du være forberedt på at skulle betale omkring 635 kr./nat, hvilket anses for at være et godt tilbud i Cowes for et 3-stjernet hotel.

  • Er Phillip Island Park Lane Holiday Park kæledyrsvenligt?

    Phillip Island Park Lane Holiday Park byder de fleste huskæledyr velkommen.

  • Er der en pool på Phillip Island Park Lane Holiday Park?*

    Ja, Phillip Island Park Lane Holiday Park har en pool til hotellets gæster. Generelt er der faste åbningstider for pools på hoteller, så sørg for at tale med receptionen, inden du bruger poolen.

  • Hvad er telefonnummeret til Phillip Island Park Lane Holiday Park?

    Hvis du har spørgsmål eller tvivl om opholdet, kan du ringe til +61 359 522 020 for at tale med en fra receptionen på Phillip Island Park Lane Holiday Park.

  • Er der Wi-Fi tilgængelig hos Phillip Island Park Lane Holiday Park?

    Ja, Phillip Island Park Lane Holiday Park har wi-fi til hotellets gæster.

  • Hvad tidspunktet for tjek ud på Phillip Island Park Lane Holiday Park?

    Phillip Island Park Lane Holiday Park tjek ud er kl. 10:00, men sen udtjekning kan dog arrangeres på forhånd med hotelreceptionen.

  • Hvor meget koster det at bo på Phillip Island Park Lane Holiday Park, Cowes?

    I gennemsnit har gæster betalt 635 kr. per nat for at bo på Phillip Island Park Lane Holiday Park. Nogle brugere har fundet priser helt ned til 557 kr. per nat. Tast dine datoer ind i formlen ovenfor for at se de tilgængelige priser for dit ophold.

  • Er der en restaurant på Phillip Island Park Lane Holiday Park?

    Der er en restaurant på Phillip Island Park Lane Holiday Park. Vær venlig at kontakte dem for at høre åbningstiderne.

  • Har Phillip Island Park Lane Holiday Park vaskefaciliteter?

    Ja, der er som regel vaskefaciliteter tilgængelige på Phillip Island Park Lane Holiday Park, Cowes. Heller ingen grund til at medbringe et rejsestrygejern, det kan stedet tilbyde.

  • Hvilken måned er det billigst at bo på Phillip Island Park Lane Holiday Park?

    Du får den bedste chance for at spare penge på din Phillip Island Park Lane Holiday Park-reservation, hvis du overvejer at bo i september, hvor priserne typisk er lavest (769 kr.).

Se flere spørgsmål

Millioner af anmeldelser

Reelle vurderinger og anmeldelser fra millioner af gæster ligesom dig. Book dit perfekte ophold med ro i sindet!

Bedste hoteltilbud

HotelsCombined henter info fra over 3 millioner hoteller og ejendomme og samler det hele på ét sted, så du kan sammenligne det ideelle ophold.

Gratis afbestilling

Planer ændres – det forstår vi. Og det er derfor, du kan søge efter og booke hoteller og ophold fra udbydere, der tilbyder gratis afbestilling på HotelsCombined

Find bedre resultater til dit ophold i Phillip Island Park Lane Holiday Park