Ferieboliger i Lumut

Søg efter og sammenlign ferieboliger i Lumut i Malaysia fra hundredvis af rejsesites på HotelsCombined, og spar penge.

... med flere

Find ud af, hvorfor rejsende elsker HotelsCombined

Sammenlign hotelvurderinger baseret på tusindvis af brugeranmeldelser.

Én søgning giver dig nøjagtige priser på overkommelige hoteller.

Skræddersy dine resultater efter hotelkæde, faciliteter, pris og meget mere.

Søg efter hoteller så mange gange, du vil – helt gratis.

Rejseindsigter for ferieboliger i Lumut

Brug vores databaserede tips fra HotelsCombined til at finde din næste feriebolig i Lumut.

Hvilken er den billigste dag at bo i en feriebolig i Lumut?

Den billigste dag at overnatte i Lumut er mandag (142 kr.). På den anden side kan rejsende forvente at betale mest om tirsdagen, hvor den gennemsnitlige overnatningspris er 758 kr.

Hvor lang tid i forvejen skal man booke en feriebolig i Lumut?

Spar penge ved at booke en feriebolig senest 1 dag før din rejse til Lumut. Den laveste pris, der blev fundet ved booking 1 dag før, lå på 129 kr. pr. nat.

Andre overnatningsmuligheder i Lumut

4118 Jalan Sultan Yussuff Izuddin, Lumut, Malaysia
0,3 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
90 kr.
Gns. pr. nat
Lot 5260 & 5261, Jalan Lumut, Lumut, Malaysia
5,0 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
168 kr.
Gns. pr. nat
Lot 203 & 366, Jalan Iskandar Shah, Lumut, Malaysia
0,1 km fra centrum
Gratis wi-fi
Lufthavnstransport
348 kr.
Gns. pr. nat
Jalan Damai Laut, Manjung, Lumut, Malaysia
5,2 km fra centrum
665 kr.
Gns. pr. nat
Persiaran Teluk Batik, Lumut, Malaysia
5,2 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
155 kr.
Gns. pr. nat

Overnatning i Lumut

Brug kortet til at finde ferieboliger i Lumut, der er tæt på de interessepunkter, du vil besøge. Brugere kan klikke på en ferieboligs navn for at finde flere oplysninger om den, såsom pris, anmeldelser og faciliteter, og også finde forskellige tilbud for ejendommen.

Fakta om overnatning i Lumut

  • Hvor meget koster en feriebolig i Lumut?

    Ferieboliger i Lumut koster 349 kr./nat i gennemsnit. Du vil dog opleve, at priserne varierer alt efter hvad tid på året, du vælger. august er for eksempel den dyreste måned at booke feriebolig i Lumut i, og maj er ofte den billigste måned at booke i. Vores brugere har for nyligt fundet ferieboliger for 114 kr./nat, hvilket på nuværende tidspunkt er den billigste pris. Husk på, at vi anser alt til 322 kr./nat eller derunder som en god pris.

  • Er der nogen ferieboliger af typen Resort i Lumut?

    Hvis du gerne vil booke en feriebolig i Lumut i kategorien Resort, har du 11 at vælge imellem. Vi anbefaler, at du kigger på DoubleTree by Hilton Damai Laut Resort, da den i øjeblikket er den mest populære Resort blandt vores brugere.

Find bedre resultater til dit ophold i Lumut