Ferieboliger i São Lourenço do Sul

Søg efter og sammenlign ferieboliger i São Lourenço do Sul i Brasilien fra hundredvis af rejsesites på HotelsCombined, og spar penge.

... med flere

Find ud af, hvorfor rejsende elsker HotelsCombined

Sammenlign hotelvurderinger baseret på tusindvis af brugeranmeldelser.

Én søgning giver dig nøjagtige priser på overkommelige hoteller.

Skræddersy dine resultater efter hotelkæde, faciliteter, pris og meget mere.

Søg efter hoteller så mange gange, du vil – helt gratis.

Rejseindsigter for ferieboliger i São Lourenço do Sul

Brug vores databaserede tips fra HotelsCombined til at finde din næste feriebolig i São Lourenço do Sul.

Hvilken er den billigste dag at bo i en feriebolig i São Lourenço do Sul?

Den billigste dag at overnatte i São Lourenço do Sul er fredag (226 kr.). På den anden side kan rejsende forvente at betale mest om tirsdagen, hvor den gennemsnitlige overnatningspris er 373 kr.

Hvor lang tid i forvejen skal man booke en feriebolig i São Lourenço do Sul?

Spar penge ved at booke en feriebolig senest 21 dage før din rejse til São Lourenço do Sul. Den laveste pris, der blev fundet ved booking 21 dage før, lå på 173 kr. pr. nat.

Andre overnatningsmuligheder i São Lourenço do Sul

1682 Avenida Getulio Vargas, São Lourenço do Sul, Brasilien
1,7 km fra centrum
Gratis wi-fi
Med aircondition
394 kr.
Gns. pr. nat
400 Avenida Getulio Vargas, São Lourenço do Sul, Brasilien
2,3 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
514 kr.
Gns. pr. nat

Overnatning i São Lourenço do Sul

Rul ned og zoom ind på de områder i São Lourenço do Sul, du planlægger at besøge, for at finde ejendomme i nærheden. Brugere kan klikke på en ferieboligs navn for at finde flere oplysninger om den, såsom pris, anmeldelser og faciliteter, og også finde forskellige tilbud for ejendommen.

Fakta om overnatning i São Lourenço do Sul

  • Hvor meget koster en feriebolig i São Lourenço do Sul?

    Ferieboliger i São Lourenço do Sul koster 422 kr./nat i gennemsnit. Du vil dog opleve, at priserne varierer alt efter hvad tid på året, du vælger. februar er for eksempel den dyreste måned at booke feriebolig i São Lourenço do Sul i, og april er ofte den billigste måned at booke i. Vores brugere har for nyligt fundet ferieboliger for 165 kr./nat, hvilket på nuværende tidspunkt er den billigste pris. Husk på, at vi anser alt til 344 kr./nat eller derunder som en god pris.

Find bedre resultater til dit ophold i São Lourenço do Sul