Steder at overnatte

Ferieboliger i Benoni

Søg efter og sammenlign ferieboliger i Benoni i Sydafrika fra hundredvis af rejsesites på HotelsCombined, og spar penge.

... med flere

Find ud af, hvorfor rejsende elsker HotelsCombined

Sammenlign hotelvurderinger baseret på tusindvis af brugeranmeldelser.

Én søgning giver dig nøjagtige priser på overkommelige hoteller.

Skræddersy dine resultater efter hotelkæde, faciliteter, pris og meget mere.

Søg efter hoteller så mange gange, du vil – helt gratis.

Andre overnatningsmuligheder i Benoni

Find den perfekte feriebolig til dit ophold i Benoni. Der er 167 hoteller i Benoni, og data for hotelpriser blev senest opdateret den 30. april 2025. Den gennemsnitlige pris for et hotelværelse i Benoni er .
Vis alle 167 ophold
9 Stymie Avenue Westdene, Benoni, Gauteng, South Africa
2,5 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
204 kr.
Gns. pr. nat
243 Glen Gory Road, Benoni, Gauteng, South Africa
9,0 km fra centrum
Pool
Gratis wi-fi
Parking
545 kr.
Gns. pr. nat
65 Sunny Road, Lakefield, Benoni, Gauteng, South Africa
3,5 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
Airport shuttle
204 kr.
Gns. pr. nat
134 Howard Avenue, Benoni, Gauteng, South Africa
1,0 km fra centrum
Gratis wi-fi
Parking
Airport shuttle
138 kr.
Gns. pr. nat

Overnatning i Benoni

Udforsk forskellige kvarterer og områder i Benoni for at finde det perfekte sted for dit ophold. Kortdata blev senest opdateret den 30. april 2025.
Uanset om du besøger Benoni for fritid eller forretning, kan du bruge kortet til at finde ferieboliger tæt på din ideelle beliggenhed. Du kan finde flere oplysninger om en bestemt feriebolig på kortet ved at klikke på dens navn.

Fakta om overnatning i Benoni

Find praktiske tips og viden om at overnatte i Benoni, så du kan få mest muligt ud af din oplevelse. De ofte stillede spørgsmål blev senest opdateret den 30. april 2025.
  • Hvor meget koster en feriebolig i Benoni?

    Ferieboliger i Benoni koster 1.972 kr./nat i gennemsnit. Du vil dog opleve, at priserne varierer alt efter hvad tid på året, du vælger. april er for eksempel den dyreste måned at booke feriebolig i Benoni i, og februar er ofte den billigste måned at booke i. Vores brugere har for nyligt fundet ferieboliger for 89 kr./nat, hvilket på nuværende tidspunkt er den billigste pris. Husk på, at vi anser alt til 1.969 kr./nat eller derunder som en god pris.

  • Er der nogen ferieboliger af typen Gæstehus i Benoni?

    Hvis du gerne vil booke en feriebolig i Benoni i kategorien Gæstehus, har du 36 at vælge imellem. Vi anbefaler, at du kigger på Cozy guesthouse-springs, da den i øjeblikket er den mest populære Gæstehus blandt vores brugere.

Find bedre resultater til dit ophold i Benoni